בני עי"ש: נוטרל מטען חבלה שהונח מתחת לרכב

חבלנים ניטרלו בשעות הבוקר המוקדמות מטען חבלה שהונח מתחת לרכב פרטי ביישוב בדרום, אולם עדיין לא יודעים מי עומד מאחורי הנחתו. בעל הרכב אינו מוכר למשטרה, צו איסור פרסום הוטל על הפרשה

שוב נוטרל מטען. ארכיון (חדשות 2)

ניסיון חיסול בדרום? מטען חבלה שחובר לרימון הלם והוצמד למכונית של תושב בני עי"ש נוטרל לפנות בוקר על ידי המשטרה. שוטרי ימ"ר לכיש ממשיכים הבוקר בחקירת האירוע, ומדגישים כי בעל הרכב אינו מוכר למשטרה, אולם הוא משתף פעולה עם החוקרים בפרשה.

בשלב זה הוציא בית המשפט באשדוד צו איסור פרסום על פרטי החקירה, אולם ניתן לומר כי במשטרה התקבל דיווח אנונימי על הנחת המטען. חבלנים שהגיעו למקום בעקבות המידע המודיעיני ניטרלו אותו בתוך זמן קצר, ואף טענו כי מדובר ב"מטען חובבני".

האבקה הלבנה התגלתה כפופקורן מעוך

הבוקר הזעיקה אישה מחצור הגלילית את המשטרה ואת מכבי האש לאחר שקיבלה מעטפה ובה אבקה לבנה. שוטרי משטרת ראש פינה שהגיעו לביתה עם חבלן משטרתי גילו כי האבקה הלבנה היא למעשה חבילת פופקורן שנשלחה מחברת הכבלים שנמעך במהלך המשלוח והפך לאבקה המבהילה.

לפני כחודש נמנע אסון גדול, כשהתגלה מטען חבלה מאולתר שהוחבא מאחורי בלוני גז בקומת קרקע בבית מגורים בעפולה. בלשי משטרת עפולה, שפשטו על דירה בשכונת גבעת המורה בעיר בחיפוש אחר סמים, מצאו מחוץ לדירה מטען צינור מאולתר מוטמן סמוך לבלוני גז. במשטרה לא שללו תחילה כי ייתכן ומדובר באירוע ביטחוני, אך בתום חקירה קצרה נודע כי הרקע לאירוע פלילי.

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק