זוג חרדים השתכרו בים – וביימו אונס

מה תעשו אם במהלך בילוי לילי בחוף הים תראו לפתע אישה שצועקת "אנסו אותי"? תושב הדרום שבילה בחוף אשקלון השבוע היה בטוח שנקלע לזירת אונס, והזעיק מיד את המשטרה. רק אחרי שהשוטרים הגיעו למקום התברר: בני הזוג הנשואים שתו לשוכרה – והחליטו לחמוד לצון

תושב הדרום שבילה באחד הלילות האחרונים יחד עם חברתו בחוף הים באשקלון הופתע לשמוע אישה זועקת שאנסו אותה.

"לא היה שם אף אחד חוץ משנינו", סיפר עד הראייה לחדשות 2 באינטרנט. "טיילנו שם בחוף, ישבנו ברכב, באנו לעלות לאוטו ופתאום ראינו בחורה שעולה מכיוון החוף בהיסטוריה מטורפת ואומרת 'תזמינו משטרה, אנסו אותי!'.

"יצאתי מהרכב", מתאר עד הראייה, "ותוך דקה הגיע בחור במראה חרדי, עם זקן וכיפה כשהוא מדיף ריח חריף של אלכוהול. הוא אמר לה להיכנס לרכב. וכל הזמן הזה הוא אומר לי: תעזוב מהר את המקום, אל תזמין משטרה, אל תעשה טעות".

"לא יכולתי להתקשר למשטרה כדי שלא יתפתח בלגאן אבל לא רציתי לעזוב את המקום כדי שהוא לא יכניס אותה לרכב וייסע", כך לדברי תושב הדרום. "תוך כדי זה האישה ממשיכה לספר: 'הוא קרע לי את התחתונים, הוא קרע אותי במכות', והוא מצדו טען שהיא בגדה בו ושהיא אשתו. התפתח שם עימות של כמה דקות. הוא אמר לי: 'תקשיב, תלך מפה אני אטפל בזה', ואז נכנסתי לרכב, נסעתי כמה מטרים אחורה והתקשרתי למשטרה".

"הכוונתי אותם לפי מספר רכב ותוך כדי שאני מתקשר - היא מתחילה לברוח והוא נוסע אחרי עם הרכב. תוך דקות הגיעו שלוש ניידות משטרה ועצרו אותו. השוטרים תיחקרו אותם, שאלו אותי כמה שאלות ואז אחד השוטרים אמר לי שהם זוג נשוי ושהאישה לא רוצה להתלונן. השוטרים אמרו לי ללכת והלכתי".

משטרת מרחב לכיש מסרה בתגובה לידיעה: "בעקבות פניית האזרח, צוות שוטרי סיור הגיעו למקום ותיחקרו את האישה. בבירור עם שניהם התברר שמדובר בזוג נשוי שהיה בגילופין. האישה לא נזקקה לטיפול רפואי והחליטה לא להגיש תלונה נגד הבעל".

המידע הראשוני אודות הסיפור הגיע אלינו באמצעות המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור טוב במיוחד עשוי להתפרסם גם במהדורה המרכזית של חדשות 2.

סיפורים נוספים שהגיעו אלינו במייל האדום