ה"מותקפת" הודתה במשטרה: לא באמת נאנסתי ע"י המסז'יסט

אמש הגישה צעירה בשנות ה-20 לחייה תלונה במשטרה נגד מסז'יסט מראשל"צ בטענה כי תקף אותה מינית במסיבת רווקות בה הייתה. היום בחקירתה הודתה: בדיתי את הסיפור, קיימנו יחסי מין ביוזמתי. המסז'יסט שוחרר – תיק פלילי נפתח לצעירה

שוב בדיה של סיפור אונס: הצעירה שהתלוננה אמש במשטרה כי הותקפה מינית על ידי מעסה במכון "ספא" הודתה היום בחקירתה כי היא המציאה את סיפור ההטרדה, וכי לא בוצע בה שום מעשה בניגוד להסכמתה. בחקירתה במשטרה אמרה הצעירה, בשנות ה-20 לחייה, כי היא זו שפיתתה את המעסה וכי יחסי המין היו ביוזמתה.

בעקבות הודאתה של הצעירה, הורו במשטרה לשחרר את המעסה הנאשם בתקיפה המינית באופן מיידי. במקביל, תיק פלילי נפתח לצעירה במשטרה, בגין מסירת הודעה כוזבת. בתום חקירתה היא שוחררה למעצר בית.

שורה של מקרים דומים בתקופה האחרונה

שוב תלונה כוזבת. אילוסטרציה (חדשות 2)
הצעירה, שביקרה בספא בתל אביב, הגישה אמש את תלונתה במשטרה נגד המעסה שעבד במקום בטענה כי תקף אותה מינית. בעקבות התלונה עצרה משטרת תל אביב את החשוד, תושב ראשון לציון בן 42, שעובד במכון העיסוי בעיר.

הצעירה סיפרה שהגיעה למכון העיסוי במסגרת מסיבת רווקות שנערכה במקום לחברתה. לדבריה, במהלך המסאז' החל המטפל לגעת באיבריה המוצנעים - באופן שחורג מהעיסוי. היום כאמור, התברר, כי תלונתה במשטרה הומצאה.

המקרה הזה מצטרף לשורה של מקרים דומים מהחודשים האחרונים, בהם הוגשו תלונות כוזבות של נשים על אונס. רוב החוקרים נוטים לצודד בגירסת המתלוננות שנראות נסערות, מה שגורם לא פעם למעצרי שווא.