החשד: תקיפה מינית במהלך העיסוי במסיבת הרווקות

תושב ראשון לציון, בן 42, העובד כמסז'יסט ב"ספא" בתל אביב נעצר בחשד שתקף מינית את אחת המטופלות. על פי החשד, האיש העניק עיסוי לצעירה שהגיעה למקום במסגרת מסיבת רווקות, כשלפתע החל לגעת בגופה במקומות מוצנעים. הצעירה נמלטה מהמקום בבהלה וניגשה למשטרה. היום יובא החשוד להארכת מעצר בבימ"ש השלום בת"א

מעשה מגונה במהלך העיסוי. אילוסטרציה (חדשות 2)

צעירה שביקרה ב"ספא" בתל אביב הגישה אמש תלונה במשטרה נגד המעסה שעובד במקום בחשד שתקף אותה מינית. בעקבות התלונה עצרה משטרת תל אביב את החשוד, תושב ראשון לציון בן 42, שעובד במכון העיסוי בעיר.

הצעירה סיפרה שהגיעה למכון העיסוי במסגרת מסיבת רווקות שנערכה במקום לחברתה. לדבריה, במהלך המסאז' החל המטפל לגעת באיבריה המוצנעים - באופן שחורג מהעיסוי. הצעירה התעמתה עם המטפל, נמלטה מהמקום וניגשה למשטרה. בעקבות התלונה נעצר החשוד, והוא יובא בהמשך היום להארכת מעצרו בבית משפט השלום בתל אביב.

"אין בעובדה שמטופלת חושפת את גופה עילה להטרדה"

לפני כשלושה חודשים גזר בית המשפט המחוזי בחיפה שלוש שנות מאסר על מעסה אחר - מרדכי יוסף קסטל, בן 44 מפרדס חנה, שהורשע בעבירות של אינוס ומעשה מגונה. קסטל הודה כי בעת שעבד כמעסה בספא בקיסריה הוא החדיר את אצבעו לאיבר מינה של מטופלת וביצע בה מעשה מגונה. בנוסף נגזרו עליו 12 חודשי מאסר על תנאי ותשלום פיצוי למתלוננת בסך 25 אלף שקלים.

בחודש יולי 2009 הגיעה הנערה בת ה-16, לספא בקיסריה על מנת לקבל עיסוי לרגל יום הולדתו של בן זוגה. המעcה נכנס עם המתלוננת לחדר הטיפול, במסגרת עבודתו כמעסה בספא, והחל לעסותה כשהיא שכובה על בטנה, לבושה בתחתונים ומכוסה חלקית בסדין.

לפני העסקתו כמעסה בקיסריה עבד קסטל כמדריך צלילה והשתלם בסוגים שונים של עיסויים וטיפולים אלטרנטיביים. הרכב השופטים שהרשיע את קסטל קבע כי הוא ניצל את עיסוקו כמעסה ואת שהייתה של המתלוננת לבדה, ללא בן זוגה, כדי לבצע את המעשה. "אין בעובדה שמטופלת חושפת את גופה לצורכי טיפול כדי ליתן לגיטימציה לפגיעה גסה בפרטיותה ובזכותה על גופה", כתבו השופטים.