אלמוני ירה אל ביתו של אלי רייפמן

מי ירה אל ביתו של מייסד חברת אמבלייז אלי רייפמן? איש העסקים ובת זוגו התעוררו הלילה לאחר חצות לקולות ירי וניפוץ זכוכיות ומיהרו להזמין את המשטרה. זוהי תקרית הירי השנייה אל עבר רייפמן בחודשים האחרונים. החשודים בירי מהפעם הקודמת טרם אותרו

אלמונים ירו הלילה אל ביתו של אלי רייפמן, מייסד חברת אמבלייז, ביישוב קדימה שבשרון. הירי גרם לנזק קל לבית, אך רייפמן ואשתו, ששהו ככל הנראה בחדר השינה בקומה העליונה, לא נפגעו באירוע. טרם נעצרו חשודים במעשה. חקירת האירוע הועברה ליחידת להב.

הירי אירע לאחר חצות, בעת שרייפמן ובת זוגו ישנו בביתם. הם התעוררו לאחר ששמעו את קולות הירי וכשירדו לקומה התחתונה הבחינו בפגיעות הרבות. לאחר שהגיעו השוטרים למקום הם גבו את עדויותיהם של בני הזוג ואספו ממצאים בזירת הירי.

רייפמן, שמצוי כעת במהלכו של הליך משפטי סבוך ואף נאסר בעבר באשמת ביזיון בית המשפט, כבר הותקף בעבר על ידי אלמונים. בספטמבר האחרון ירו לעברו רכבו אלמונים סמוך למשרדי אמבלייז ברעננה, אך לא פגעו בו. עד היום לא נתפסו היורים מתקרית זו.

הירי הקודם לעבר רייפמן התרחש יום לפני דיון בעניין פרשת אמבלייז בבית המשפט העליון. באותו דיון נשלח רייפמן למאסר בעקבות סירובו להעביר לידי כונס הנכסים של החברה של המניות שבבעלותו. הוא מנהל בשנה האחרונה מאבק משפטי ארוך ורק לאחרונה קיבל בית המשפט באופן חלקי את ערעורו וקבע כי יוכל לצאת ממעצר הבית, בו הוא נתון כעת, למשך מספר שעות מוגבל.