חשד: מאבטח ביה"ס ביצע מעשים מגונים בבת 14

מאבטח בבית ספר בטבריה נעצר הבוקר בחשד שביצע מעשים מגונים בתלמידה בת 14 בביתן השמירה. תלמידים הבחינו בהתרחשות שקרתה בחצר בית הספר ודיווחו למורים. המאבטח נעצר ויובא הבוקר להארכת מעצר

מקרה חמור של תקיפה מינית נחשף בבית ספר באזור טבריה: מאבטח חטיבת ביניים באזור העמקים כבן 50 נעצר אתמול בחשד שביצע מעשים מגונים בתלמידה בת 14.5. שלושה תלמידים שלומדים עם הנערה, הבחינו בהתרחשות בביתן השמירה ודיווחו על כך לצוות המורים.

"התלמידים סיפרו שראו את הנערה מבצעת מין אוראלי בשומר", סיפר לחדשות 2 באינטרנט ג'ק דן, סגן מפקד תחנת טבריה. "הנהלת בית הספר שוחחה עם התלמידה, אך היא מכחישה". שוטרים שהגיעו למקום, עצרו את השומר והוא נלקח לחקירה, אולם גם הוא מכחיש שמדובר בתקיפה מינית והסביר שהמשעים נעשו בהסכמה.

למרות ההערכה שלא מדובר בתוקף סדרתי, המשטרה והצוות החינוכי בבית הספר ישוחחו עם תלמידים נוספים בבית הספר, כדי לגלות האם האדם שאמור לשמור על התלמידים בבית הספר מפני זרים, מעורב במקרים דומים נוספים. "כרגע לא ידוע לנו על מקרים דומים", סיפר לחדשות 2 רב פקד דורון מלכה, דובר משטרת עמקים.

המאבטח נעצר כאמור ונכלא בחשד לביצוע מעשים מגונים בקטינה, והבוקר הוא יובא לדיון בבית משפט השלום בעיר, שם ידונו בהארכת מעצרו.