אימו של הפדופיל: "אני חייבת להאמין לו, ההאשמות משוגעות"

אמו של ברברמן, המואשם בפדופיליה קשה דרך האינטרנט, מדברת לראשונה ואומרת: "אני מבינה שיש בעיה, אבל מרגישה שמדובר בציד מכשפות". עם זאת, האם ההרוסה לא מנסה לטייח ואומרת כי אם בנה אכן פיתה ילדות באינטרנט ואנס את חלקן - הוא צריך לשלם

אמו של נועם ברברמן, איש המחשבים בן ה-33 שמואשם בשורת מעשי פדופיליה חמורים, מתקשה להאמין שבנה עשה מעשים כה חמורים. בראיון שמעניקה לראשונה האם, לאחר חשיפת הפרשה ואומרת: "אני מבינה שיש בעיה, אבל זה בטח לא מה שכתוב בעיתונות".

במחשבו האישי של בנה נועם נמצאו תכתובות בהן על פי החשד פיתה מאות ילדות. אבל ד' ברברמן, האם, לא ראתה לאורך השנים כל סימן שהעיד על הבעיה לכאורה ממנה סובל בנה. "כעסתי עליו, כעסתי על עצמי, כעסתי על העולם ועל התקשורת", היא משתפת כמה קשה היה לגלות את הכול.

"אני מבינה שכתב האישום לא צץ סתם, אני מבינה שיש בעיה, אבל לא יודעת מה העומק שלה", היא אומרת ומסבירה כי בתור אמו היא תומכת בו, "אני מבינה שמכחיש חלק מהאשמות ואני חייבת להאמין לו", היא משוכנעת שמדובר בציד מכשפות, לדבריה, נגד בנה, "אני לא אומרת שאין שום דבר, אבל זה בטח לא מה שכתוב בעיתונות - ההאשמות המשוגעות".

היה מאושר עם בת זוגו
.

האם גם מספרת כי לאורך שנים הייתה לבנה חברה. "הם היו מאושרים ביחד, הכול היה רגיל מבחינתי". אבל עכשיו, כשכל עולמה קרס ולמרות כל הקושי היא חושבת שבנה צריך לשלם אם יימצא שעשה מעשים נוראיים ואומרת: "אני לא מנסה לטייח, אבל אם עשה משהו הוא צריך לשלם על זה".

בתחילת חודש פברואר נחשפה הפרשה המזעזעת. משטרת ראשון לציון עצרה את אבינועם ברברמן בחשד כי יצר קשר עם ילדות באמצעות האינטרנט, שוחח איתן על נושאים מיניים, אנס את חלקן ותקף מינית אחרות.

ברברמן מואשם כי נהג להיכנס לאתרי שיחות של ילדים באינטרנט, לפתות קטינות בגילאי 8 עד 15 לשוחח עמו, ואז ביקש מהן להעביר את השיחה לתוכנת מסרים מידיים כדוגמת ICQ או מסנג'ר. במהלך השיחות הפרטיות הטריד את הקטינות בדברים בעלי אופי מיני בוטה ואף ביצע איתן יחסי מין וירטואלים אל מול מצלמת האינטרנט, כאשר הוא מבקש מהן לגעת במקומות שונים בגופן ואף נוגע בעצמו. ברברמן נחשד כי שלח לחלקן תמונות תקריב של איבר מינו ואף ביקש מהן לשלוח תמונות דומות.

במקרים מסוימים אף הגיע החשוד לדירותיהן של הקטינות לפני שהוריהן היו חוזרים מהעבודה. במקרים אחרים ניסה החשוד לשכנע את הילדות להתחזות לחולות ובכך להישאר בבית. החשוד אף הציע לנערות "מתנות" שונות בתמורה לכך שיזמינו אותו לביתו, החל מטיולים, פיצות ועד לתשלום עבור הנסיעות, אם בחרו להגיע הן לביתו.