תושב הצפון בן 37 חשוד שהטריד מינית בת 11

בת 11 מהשרון שחזרה מביה"ס התלוננה כי גבר ברחוב ביצע מעשה מגונה בפניה. החשוד, תושב הצפון בן 37, סינן בערבית "מגיע לי" כשהשוטרים עצרו אותו. מוקדם יותר דיווחנו על בן 16 מהמרכז שנעצר בחשד כי בארבע השנים האחרונות תקף, אנס וביצע מעשים מגונים בנערה, מאז הייתה בת 11

תושב הצפון בן 37 נעצר היום בחשד שביצע מעשה מגונה בפני ילדה בת 11 מהשרון. החשוד נתפס והובא לחקירה בתחנת משטרת כפר סבא.

על פי החשד, חזרה הילדה מבית הספר, באחד ממושבי השרון, כשהבחינה מולה בחשוד מבצע בפניה מעשה מגונה. הילדה המבוהלת מיהרה לדווח על כך לאביה, שהזעיק את שוטרי נקודת המשטרה הקרובה.

השוטרים פתחו בסריקות נרחבות, במהלכן איתרו את החשוד כשהוא מסתר. משנתפס סינן לעצמו בערבית: "מגיע לי". הוא לא שיער כי מולו שוטר הדובר ערבית שהבין את הנאמר.

הבוקר נחשפה עוד פרשת אונס מזעזעת באזור מרכז הארץ. משטרת מרחב דן עצרה נער בן 16 בחשד כי תקף, אנס וביצע מעשים מגונים במשך ארבע שנים בנערה בת 15.

חקירת האירוע החלה לאחר שהנערה אזרה אומץ והגיעה יחד עם אמה לתחנת המשטרה. היא גוללה בפני החוקרים את הסיפור המזעזע וסיפרה להם כיצד התעלל בה הנער מאז הייתה בת 11.

המתלוננת העידה כי הכירה את החשוד המתגורר בהוסטל סמוך לביתה ואז החלה מסכת ההתעללוית. לטענת הנערה, תקף אותה הצעיר וביצע בה מעשי אונס מספר פעמים.

אתמול האריך בית משפט השלום בת"א את מעצרו של הנער, המוכר למשטרה מעבירות מין שביצע, לכאורה, בצעירה נוספת, עד יום חמישי. 

האונס הקבוצתי בת"א: הוקראו כתבי האישום

במקביל, התקיימה היום בבית המשפט המחוזי בתל אביב הקראת כתב האישום בפרשת האונס החמורה בצפון תל אביב. 14 נערים מואשמים במעורבות בפרשה, ובשבוע שעבר דווח כי פרט למעשי האונס לכאורה שביצעו הצעירים בנערה, הם ערכו לה גם טקסי השפלה וביצעו בה מעשי אלימות קשים. זאת ועוד, קרובי משפחה של הנערה ידעו בשלב כלשהו מה עובר עליה לאחר שנחשפו ליומנה האישי.

באותו יום, לאחר שהנערה חזרה לבית הידיד שלה, היא עברה טקס השפלה נוסף: אותו ידיד הצית דאודורנט על ראשה, ומספר שערותיה נשרפו. במקרה אחר, ארבעה מהנאשמים היו עם הנערה במקלט. אחד מהם כעס שהנערה לא מתייחסת אליו כראוי, והחליט להעניש אותה. "הוא הביא לי מכה בראש ובכיתי. היה קשה ומפחיד, במקום כזה חשוך", היא סיפרה.

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק