חשד: נער אנס ילדה במשך 4 שנים

צעיר בן 16 מהמרכז נעצר בחשד כי בארבע השנים האחרונות תקף, אנס וביצע מעשים מגונים בנערה מאז הייתה בת 11. רק השבוע היא אזרה אומץ והתלוננה נגד הנער, המוכר למשטרה בגין תקיפה מינית בצעירה אחרת

עוד פרשת אונס מזעזעת נחשפה במרכז: משטרת מרחב דן עצרה נער בן 16 בחשד כי תקף, אנס וביצע מעשים מגונים במשך ארבע שנים בנערה בת 15.

חקירת האירוע החלה לאחר שהנערה אזרה אומץ והגיעה יחד עם אמה לתחנת המשטרה. היא גוללה בפני החוקרים את הסיפור המזעזע וסיפרה להם כיצד התעלל בה הנער מאז הייתה בת 11.

המתלוננת העידה כי הכירה את החשוד המתגורר בהוסטל סמוך לביתה ואז החלה מסכת ההתעללוית. לטענת הנערה, תקף אותה הצעיר וביצע בה מעשי אונס מספר פעמים.

אתמול האריך בית משפט השלום בת"א את מעצרו של הנער, המוכר למשטרה מעבירות מין שביצע, לכאורה, בצעירה נוספת, עד יום חמישי. 

האונס הקבוצתי בת"א: הוקראו כתבי האישום

במקביל, התקיימה היום בבית המשפט המחוזי בתל אביב הקראת כתב האישום בפרשת האונס החמורה בצפון תל אביב. 14 נערים מואשמים במעורבות בפרשה, ובשבוע שעבר דווח כי פרט למעשי האונס לכאורה שביצעו הצעירים בנערה, הם ערכו לה גם טקסי השפלה וביצעו בה מעשי אלימות קשים. זאת ועוד, קרובי משפחה של הנערה ידעו בשלב כלשהו מה עובר עליה לאחר שנחשפו ליומנה האישי.

על טקס השפלה אחד מיני רבים, כתבה הנערה ביומנה: "היינו בבית של ח' ו-א', התעצבנתי וירדתי למטה, אז הם זרקו עלי ביצים. בכיתי ברחוב, לא רציתי לחזור, אבל הם התחננו שאחזור. כשחזרתי הם חיכו לי עם בקבוקי מים, שפכו עליי ובכיתי כי הייתי רטובה והיה חורף. הם משוגעים, משעמם להם בחיים, כל הזמן מרביצים לי".

באותו יום, לאחר שהנערה חזרה לבית הידיד שלה, היא עברה טקס השפלה נוסף: אותו ידיד הצית דאודורנט על ראשה, ומספר שערותיה נשרפו. במקרה אחר, ארבעה מהנאשמים היו עם הנערה במקלט. אחד מהם כעס שהנערה לא מתייחסת אליו כראוי, והחליט להעניש אותה. "הוא הביא לי מכה בראש ובכיתי. היה קשה ומפחיד, במקום כזה חשוך", היא סיפרה.

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק