הרצח בפרדס חנה: החשוד הודה בפני החוקרים במעשה

תושב פרדס חנה (39) שניסה אמש לשים קץ לחייו בתאונת דרכים, לאחר שרצח על פי החשד את גרושתו, הודה היום בפני החוקרים כי דקר אותה למוות במהלך ויכוח

יום לאחר הרצח בפרדס חנה הודה החשוד במעשה בפני השוטרים. "דקרתי למוות את גרושתי", סיפר. 

החוקרים גבו את עדותו של החשוד בן ה-39 המאושפז בבית החולים "הלל יפה" בחדרה, לאחר שנפצע קשה בהתנגשות עם משאית, כשניסה לשים קץ לחייו. מצבו ממשיך להשתפר והוא מוגדר כעת בינוני.

בחקירתו הודה החשוד כי רצח את אם שלושת ילדיו בעקבות ויכוח שפרץ בין השניים. לטענתו, הוא איבד את העשתונות, שלף סכין ודקר את גרושתו כיוון שקינא לה.

אתמול נמצאה גופת הצעירה, בת 29, בדירה בפרדס חנה כשעליה סימני אלימות. בשעות הערב הוזעקו שוטרי תחנת חדרה לבית המשפחה, לאחר שאחיה של האישה דיווח כי הוא חושש לחייה. האח סיפר למשטרה כי הצעירה הייתה אמורה להוציא את שלושת ילדיה מהגן ומבית הספר - אך לא הופיעה. כמו כן הוסיף שאחותו ובעלה, שעמו המשיכה להתגורר גם לאחר שהתגרשו, מסוכסכים.

החקירה נמשכת

השוטרים מיהרו לדירה, שם מצאו את גופתה. צוות מד"א שהוזעק למקום קבע את מותה. כאשר חיפשו את בן זוגה של הנרצחת, גילו השוטרים כי הוא מאושפז בבית החולים "הלל יפה" בחדרה במצב קשה, לאחר שהתנגש עם רכבו במשאית.

במשטרה ממשיכים לחקור את נסיבות האירוע, ומציינים כי החשוד הורשע לפני שבע שנים בעבירות אלימות בתוך המשפחה, עליהן נגזר עליו עונש מאסר על תנאי.