אבי הנרצחת מפרדס חנה: "פחדתי שיקרה משהו נורא לבתי"

בבוקר שלאחר הרצח וניסיון ההתאבדות בפרדס חנה, מתפרסמים דברי הוריה של מרינה סימנדיוב. אביה של הנרצחת סיפר כי הוא חשש לגורלה של בתו לאחר שזו הייתה נתונה תחת איומים ואלימות מצד בעלה לשעבר. "הוא כל הזמן הרביץ לה ואיים עליה, ולאחר שהתלוננתי במשטרה הוא עוד אמר לי 'זה לא הסוף', עכשיו הוא רצח לי את הבת"

לאחר היוודע דבר הרצח וניסיון ההתאבדות אתמול בפרדס חנה, אומרים בני משפחתה של הנרצחת, מדינה סימנדיוב, כי הכתובת הייתה על הקיר. הוריה של סימנדיוב סיפרו כי בעלה לשעבר של בתם איים עליה במשך תקופה ארוכה, ואף הורשע בעבר בעבירת אלימות במשפחה ונידון למאסר על תנאי, עד שמימש את איומיו ורצח אותה.

כאשר הגיעה אמה של סימנדיוב, מינה, לזירת הרצח היא מיררה בבכי וזעקה: "איפה את בתי? איפה את נשמה שלי? אני אמשיך לחפש אותך כל החיים". מינה הוסיפה כי היא מבטיחה לבתה לשמור על שלושת ילדיהם הקטנים של בני הזוג.

אביה של מרינה, סלבה, סיפר כי הוא חשש כבר תקופה ארוכה ממה שולאדי, בעלה לשעבר, מסוגל לעשות. "פחדתי שמשהו נורא יקרה לבתי", הוא אומר, "היא סיפרה לי כל הזמן שהוא מאיים עליה ומרביץ לה. הייתי איתה פעם במשטרה כשהיא התלוננה, וכששאלתי אותו למה הוא מכה אותה הוא ענה לי שזה לא הסוף, ואני עוד אראה מה הוא מסוגל לעשות לה.

לאחר שרצח את אשתו לשעבר, הוא ביקש לשים קץ לחייו. ככל הנראה נכנס ולאדי למכוניתו, סטה מהמסלול והתנגש ישירות במשאית. הוא פונה לבית החולים כשהוא סובל מפגיעה רב-מערכתית. במשטרה ממשיכים לחקור את נסיבות האירוע.