חשד: רצח את גרושתו והתנגש במשאית

גופת צעירה בת 29, אם לשני ילדים, נמצאה בדירה בפרדס חנה. במשטרה חושדים כי בעלה לשעבר של הקורבן רצח אותה ולאחר מכן התנגש במשאית במטרה לשים קץ לחייו. החשוד מאושפז במצב קשה

מקרה נוסף של אלימות בין בני זוג מסתיים ברצח: גופת צעירה בת 29 נמצאה בדירה בפרדס חנה כשעליה סימני אלימות. ככל הנראה ניסה בעלה לשעבר בן ה-39, החשוד במעשה, לשים קץ לחייו ונפצע קשה בתאונת דרכים זמן קצר לאחר האירוע. לבני הזוג שלושה ילדים קטנים בני חמש, שבע ותשע.

בשעות הערב הוזעקו שוטרי תחנת חדרה לבית המשפחה, לאחר שאחיה של האישה דיווח כי הוא חושש לחייה. האח סיפר למשטרה כי הצעירה הייתה אמורה להוציא את שלושת ילדיה מהגן ומבית הספר - אך לא הופיעה. כמו כן הוסיף שאחותו ובעלה, שעמו המשיכה להתגורר גם לאחר שהתגרשו, מסוכסכים.

השוטרים מיהרו לדירה, שם מצאו את גופתה. צוות מד"א שהוזעק למקום קבע את מותה. כאשר חיפשו את בן זוגה של הנרצחת, גילו השוטרים כי הוא מאושפז בבית החולים "הלל יפה" בחדרה במצב קשה, לאחר שהתנגש עם רכבו במשאית.

על פי החשד, לאחר שפגע הבעל באשתו לשעבר הוא ביקש לשים קץ לחייו. ככל הנראה הוא נכנס למכוניתו, סטה מהמסלול והתנגש ישירות במשאית. הוא פונה לבית החולים כשהוא סובל מפגיעה רב-מערכתית. במשטרה ממשיכים לחקור את נסיבות האירוע, ומציינים כי החשוד הורשע לפני שבע שנים בעבירות אלימות בתוך המשפחה, עליהן נגזר עליו עונש מאסר על תנאי.