3 אוהדי בית"ר נעצרו בחשד לתקיפת ערבים

משטרת ירושלים עצרה 3 נערים החשודים בתקיפת שני מנקים ערבים ב"טדי". המנקים הצליחו לזהות את שלושת החשודים, נערים בני 17 ו-18, בעזרת תיעוד מצלמות האבטחה במקום. "צפויים מעצרים נוספים בפרשה", הבהירו במשטרה

חוקרי ובלשי מרחב מוריה בירושלים עצרו הערב שלושה צעירים יהודים, אוהדי בית"ר ירושלים, שעל פי החשד היו מעורבים בתקיפתם של שני פועלי ניקיון ערבים בשבת האחרונה.

השניים, עובדי עיריית ירושלים, ניקו בשבת באצטדיון טדי במהלך משחק של הקבוצה ולדבריהם הותקפו עשרות אוהדים עד שנזקקו לטיפול רפואי.

המנקים הצליחו לזהות את שלושת החשודים, נערים בני 17 ו-18, בעזרת תיעוד מצלמות האבטחה במקום. "צפויים מעצרים נוספים בפרשה", הבהירו במשטרה.

היום אירח ראש העיר ניר ברקת את שני המנקים שהותקפו בלשכתו וקרא לאוהדי בית"ר לקחת אחריות ולפעול נגד האוהדים האלימים. "גם אני וכל אזרח וכל איש בציבור, היה רואה בחומרה את מה שקרה ואנחנו לא בוחרים לעבור על זה לסדר היום", הדגיש ברקת.

לפני כחודשיים תקפו באגרופים אוהדי בית"ר את צלם חדשות 2, במהלך הפגנה לשחרר את גומא אגייאר מבית החולים אברבנאל. בנוסף גידפו ואיימו האוהדים על העיתונאים שסיקרו את האירוע המאיימות על העיתונאים. "תקשורת, שתישרפו, יא בני זונות", צעקו.