כפר קאסם: גנב כפת את הילדה ונמלט עם השלל

רעול פנים שנכנס לבית בכפר קאסם לא נתן לילדה בת ה-12 שהייתה שם להפריע לו במשימה אליה הגיע. לאחר שכפת אותה, החל לגנוב בחופשיות את התכשיטים שהיו בבית. רק אחרי שאחותה חזרה הביתה - היא הותרה מהכבלים

גבר רעול פנים פרץ הבוקר לבית בכפר קאסם, כפת ילדה בת 12 שהייתה בבית לבדה ונמלט מהמקום עם השלל - משאיר את הילדה כפותה בביתה. החשוד בשוד טרם נתפס.

לא ברור אם החשוד ידע כי הילדה נמצאת בבית, או שחשב כי אין שם איש והופתע לראות את בת ה-12. מה שכן ברור הוא שגם אם הופתע, הוא לא נתן לזה לערער את ביטחונו, תפס את הילדה חסרת האונים, כפת אותה ופנה למשימה שלשמה הגיע.

לאחר שסיים לגנוב כמה תכשיטים שהיו בבית נמלט החשוד, מבלי לשחרר לחופשי את הילדה המסכנה. כעבור כחצי שעה, כשחזרה אחותה הביתה היא מצאה אותה ממררת בבכי ושחררה אותה מהכבלים. הילדה שנפגעה באורח קל קיבלה טיפול במקום.

אירוע פלילי שני היום בכפר קאסם

אירוע השוד הוא השני שארע ביממה האחרונה בכפר קאסם. מוקדם יותר הבוקר מנעו שוטרים אסון גדול לאחר שרעול פנים שפרץ למסעדה במקום פתח בירי.

שוטרי תחנת ראש העין שהיו בעת סיור שגרתי ביישוב בכפר הבחינו ברעול פנים שרץ לתוך בית קפה הומה אדם. הם זנקו מהרכב ותוך כדי שמעו יריות שמגיעות מתוך המסעדה. כשנכנסו פנימה זיהו את אותו רעול פנים כשאקדח בידו.

על פי דברי המשטרה, השוטרים במקום התחילו מיד בנוהל מעצר חשוד בניסיון לבלום את רעול הפנים, אך כשלא נענה להם הם ירו באוויר כדי להזהירו ולבסוף נאלצו לפתוח בירי לעברו לאחר שכיוון את נשקו לעברם. לפני שנפגע החשוד מקליעי השוטרים הוא הספיק לירות בעצמו לעבר קהל הסועדים ופגע באחד מהם - מורה מלוד כבן 30 שאינו מוכר למשטרה וככל הנראה חף מפשע.

האיש שנפגע מהירי פונה לבית חולים בלינסון בפתח תקווה במצב קל ואילו היורה, רעול הפנים, פונה במצב בינוני עד קשה, גם הוא לבית חולים בלינסון ויותר מאוחר מת מפצעיו. על ממצאי חקירה ראשונים מדובר בג'ארח סרסור, תושב כפר קאסם בן 29 המוכר למשטרה ובעל עבר פליל.