ת"א: בת 45 חשודה שהטרידה מינית ילדים

עוברי אורח בגן ציבורי בת"א התלוננו כי אישה כבת 45 מציעה לילדים קטנים הצעות מגונות. האישה, המוכרת לשירותי הרווחה מתחום הבריאות הנפשית תישלח להסתכלות פסיכולוגית ותשוחרר כנראה לביתה עוד היום

תושבת תל אביב נעצרה אתמול בחשד שהציעה לקטינים לשכב איתה. על פי החשד, האישה הסובלת מבעיות נפשיות הטרידה מינית ילדים קטנים בגן ציבורי ונתפסה על-ידי עוברי אורח במקום. בחקירתה היא הודתה במיוחס לה.

בשכונה בה מתגוררת האישה כבר נתקלו התושבים בהערותיה המוזרות של האישה. גם לגורמי הרווחה היא מוכרת והיא מטופלת. אולם אתמול כנראה שהיא עברה את הגבול ועוברי אורח הגישו תלונה במשטרה כלפי האישה. על פי התלונה, הציעה האישה הצעות מגונות לילדים ששיחקו בגן הציבורי ובשלב מסוים גם ניסתה לשלוח לעבר הקטינים ידיים זדוניות.

בשלב ראשוני של החקירה מדובר בשלושה ילדים שנפלו קורבן למעשי האישה ובסדרת מעשים. בחקירתה היא אינה מכחישה את המיוחס לה, אך חשוב להדגיש כי מדובר באישה שאינה בקו הבריאות הנפשית. היא משתפת פעולה עם החוקרים, אפילו יותר ממה שהם קיוו לו. היום היא תובא לבית משפט השלום להסתכלות. לאחר מכן, תישלח ככל הנראה לביתה ותמשיך להיות תחת השגחת גורמי הרווחה בתחום הרפואה הנפשית.