הנהגת ש"נחטפה" ברכבה - משחזרת

"אמרתי לו שיש לי ילדים בבית ובעל שמחכה", מספרת לחדשות 2 באינטרנט נ', נהגת בת 35 מנתניה שעצרה לצעיר שיכור מטירה, הציעה לו טרמפ ונחטפה על ידו עד שגירש אותה מהרכב וגנב אותו. "עשיתי טעות. לא הייתי צריכה לתת לו להיכנס - ולברוח", היא מסכמת את האירוע

נ', תושבת נתניה בת ה-35 שרכבה נגנב ביום שבת על ידי צעיר שיכור בן 20 מטירה כשעוד הייתה בתוכו, מדברת היום לראשונה עם חדשות 2 באינטרנט ומשחזרת את האירוע מנקודת מבטה. "לא הייתי צריכה לעצור לו", היא אומרת במבט לאחור.

"חזרתי מחברה באזור 2:00-3:00 לפנות בוקר", היא נזכרת. "כשעמדתי ברמזור בצומת הייתי שקועה בשיר שהתנגן ברדיו ובמחשבות שלי, כשפתאום נכנס צעיר ערבי כשהוא שיכור ואמר לי לנסוע. כמובן שנבהלתי ולא ידעתי מה לעשות", היא מוסיפה.

לדברי נ', היא ביקשה מהצעיר שיעזוב אותה לנפשה ואף ניסתה לדבר לליבו, אך זה לא עזר. "אמרתי לו שיש לי ילדים בבית ובעל שמחכה. בשלב מסוים פתחתי את הדלת ואמרתי לו באסרטיביות שייצא", היא מספרת, "אבל הוא סירב וביקש ממני לפנות פניית פרסה ולעצור בתחנת הסמוכה. שם הוא אמר לי לצאת מהרכב וכמובן שיצאתי".

נ' זוכרת איך החלה לפתוח בריצה מהירה - העיקר שהצעיר השיכור לא יתחרט וינסה לרדוף אחריה. "ברחתי בבהלה. הגעתי לבית פרטי, דפקתי על הדלת כמה דקות ואז פתחו לי", היא אומרת. "הם הרגיעו אותי ודיווחנו למשטרה על כך שהוא גנב את הרכב", היא מוסיפה. "עשיתי טעות", היא מסכמת את האירוע. "לא הייתי צריכה לתת לו להיכנס ולברוח".

הצעירה התבשרה במשטרה שרכבה אותר

ניידות של משטרת כפר סבא שהוזעקו לאזור לאחר הדיווח על גניבת הרכב ביצעו סריקות באזור טירה ובסופן איתרו את הרכב בכביש הראשי של העיר. במקום התפתח מרדף רגלי אחר החשוד שבסופו נתפס. בבדיקה נמצא כי הצעיר אכן היה שיכור בעת ביצוע המעשה.

"אחרי שקיבלנו את ההתרעה נכנסו לטירה עם רכב הסיור והתחלנו לסרוק את כל העיר", אמר לחדשות 2 באינטרנט רס"ר ראובן סוויד ממשטרת כפר סבא. "לאחר זמן קצר איתרנו את הרכב המדובר והחל מרדף קצר", הוסיף רס"ר סוויד.

למרבה המזל לא נפגעה המותקפת בתקרית והתבשרה לשמחתה במהלך עדותה בתחנת המשטרה כי רכבה אותר. ביום ראשון יובא החשוד במעשה לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בכפר סבא.