האם החשודה שניסתה לחנוק את בנה מדברת

היום, רגע לאחר ששוחררה למעצר בית, התייצבה האם החשודה מול המצלמות והסבירה כי ניסתה לבצע לבנה המתת חסד ולא ניסתה להרוג אותו. "אמרתי שהבן סלח לי", אמרה האם, שעדיין חשודה בניסיון לחנוק למוות את בנה בן ה-17 החולה במחלה סופנית. במשטרה טוענים כי היא הודתה במעשיה בחקירה

האם בת ה-53, החשודה בניסיון לחנוק את בנה הסובל מניוון שרירים ושוחררה היום למעצר בית תוך כדי שהיא מוזהרת להתרחק מבנה - מדברת היום לראשונה למצלמות. במשטרה טוענים שהאם הודתה בחלק מהחשדות, אך היא מכחישה.

"לא ניסיתי להרוג אותו", אמרה היום האם למצלמת חדשות 2. "אמרתי להם שהבן שלי סלח לי, וזהו". האם החשודה בניסיון לחנוק למוות את בנה בן ה-17 החולה במחלה סופנית ניסתה להדוף היום את טענות המשטרה כי הודתה בחקירה. "אני אוהבת אותו. הוא הבן שלי. אני גידלתי אותו בזיעת אפי ואני אתן לו את חיי", היא אומרת. "אין קשר יותר קרוב מזה".

האם נעצרה אתמול לאחר שבנה אמר לאחות המטפלת שאמו ניסתה להרוג אותו. לאחר מכן הוא כבר שינה את גרסתו ואמר כי ככל הנראה חלם זאת. היום, לאחר שבית המשפט הודיע כי תשוחרר האם למעצר בית, החלו בני המשפחה לבכות - ספק מאושר, ספק מצער.

"הצלחנו להבין ממנה שהיא עשתה את זה"

"אמרתי כבר מההתחלה שהכל שקר וסתם מדברים", טען ע', בעלה של האם החשודה. "האם מכחישה כל קשר לדברים", טען עו"ד חמודי מסרי, סניגורה של החשודה, והוסיף כי אין לה עבר פלילי.

"הוא אמר שהאמא ניסתה לחנוק אותו", אמרה ד"ר נובה ברייק, מנהלת מחלקת הילדים בבית החולים רמב"ם בחיפה. "הוא סיפר שהיא לחצה על הצינור וחסמה אותו. במשטרה טוענים, בניגוד לגרסתה של האם, כי לאחר שעימתו אותה בחקירה עם החשדות היא נשברה והודתה. "הצלחנו להבין ממנה שהיא עשתה את זה", אומרת ניצב משנה אהובה תומר, מפקדת משטרת חיפה.

כך או כך, מדובר בסיפור עצוב. במשטרה מעריכים שייתכן כי הנסיבות הקשות הן שהביאו את האם למצב קיצוני כל כך. אם יאומתו החשדות, תעמוד האם לדין בגין ניסיון להמתת חסד.