המשטרה: "האם החונקת" הודתה בניסיון להמתת חסד

גרסאות סותרות: המשטרה אמרה היום כי תושבת הצפון שנעצרה אתמול בחשד שניסתה לחנוק למוות את בנה החולה - הודתה בחלק מהחשדות. האם מוסרת גרסה שונה: "שאלוהים יטפל בשוטרים שהשפילו אותי, אני מטפלת בו כבר 17 שנים, לא עשיתי לו שום דבר"

"האם מהצפון שנעצרה אתמול בחשד כי ניסתה לרצוח את בנה שסובל מניוון שרירים, ובכך בעצם לבצע בו המתת חסד, חזרה בה מגרסתה הראשונית שמסרה בחקירתה ועתה היא קושרת את עצמה לחשדות המיוחסים לה" - כך טוענים חוקרי המשטרה שתשאלו את האם שנמצאת במעצר מאז אתמול.

גרסת המשטרה סותרת את דברי האם, שמאז מעצרה אתמול, היא ובני משפחתה דבקו בגרסה כי הילד הוזה בשל התרופות אותן הוא נוטל. אם המשטרה תצליח להוכיח את הסתירה בדברי האם, הרי שמדובר בהתפתחות משמעותית בחקירה שעלולה להוביל להגשת כתב אישום נגד האם בגין ניסיון רצח.

בשעות הצהריים שוחררה האם למעצר בית ותקפה בחריפות את הטיפול המשטרתי בנושא. "שאלוהים יטפל בשוטרים שהשפילו אותי", אמרה בצאתה מבית המעצר. "כבר 17 שנים שאני מטפלת בבני".

בני משפחתה: "היא אם מסורה, לא הגיוני שרצתה לפגוע בבנה"

בתשובה לשאלות הכתבים האם אכן ניסתה לבצע המתת חסד בבנה, ענתה האם שלעולם לא הייתה פוגעת בו ובכל מקרה בנה מחל לה על מעשיה. במשטרה מעריכים כי האם ניסתה להמית את בנה המתת חסד מכיוון שהיה לה קושי רב להמשיך ולטפל בילד. בני משפחתה אמרו אתמול בתגובה לחשדות כי האם היא אם מסורה, שמטפלת בבנה ועוזרת לו להתמודד עם המחלה מאז גיל שש שבו אובחן כסובל מניוון שרירים.

למרות שבית המשפט לא קיבל את בקשת המשטרה להאריך את מעצרה של האם, נקבע כי האם תשהה במעצר בית במשך עשרת הימים הקרובים. הילד אמר אתמול לאחר שנודע דבר מעצרה של אמו: "אני מתגעגע אליה, היא חסרה לי, ואין סיכוי שהיא הייתה עושה לי דבר כזה. כנראה שהתרופות השפיעו עליי".