חשד: חשד: מנהל מועדונית הטריד ילדות

עובדי צוות חינוכי בבית הספר יסודי בנתניה התלוננו במשטרה בעקבות פניות של מספר נערות בגילאי 9-11, שסיפרו כי הוא נגע בהן במקומות אינטימיים ונישק אותן. החשוד, בן 47, מכחיש את החשדות המיוחסים לו

פרשה חמורה של מעשים מגונים בילדות נחשפה בנתניה עם מעצרו של מנהל מועדונית נוער בעיר. עובדי צוות חינוכי בבית הספר יסודי בעיר, התלוננו במשטרה בעקבות פניות של מספר נערות בגילאי 10-11. החשוד, תושב העיר כן 47, נעצר ומכחיש את המעשים המיוחסים לו.

תחילת הפרשה נחשפה כאמור עם הגעתן של מספר ילדות שהחשוד הדריך במועדונית השכונתית. "מדובר בחשדות ראשוניים על פיהם התלוננו מספר קטינות בגיל 9-11 על מעשים מגונים שביצע בהן לכאורה אותו מדריך במועדונית באזור נתניה", סיפר פקד דרור שלום, קצין החקירות בתחנת נתניה לערוץ החדשות. "על פי החשד, האיש ביצע מעשים מגונים ונגע בחלקי גוף אינטימיים של הילדות".

מספר בנות אף התלוננו שהחשוד נישק אותן במספר הזדמנויות שונות. "מיד עם קבלת התלונה, הזעקנו חוקרי ילדים שיגבו עדויות מהילדות על מנת לקבל תמונה רחבה יותר", הוסיף פקד שלום. לאחר מעצרו נלקח החשוד לחקירה, אולם לדבריו מדובר בהאשמות שווא חסרות בסיס. למרות ההכחשה מצד החשוד, הוחלט להביאו בפני שופט בית משפט השלום בתניה לצורך הארכת מעצרו.

בבית שמש: לוקה בנפשה נעצרה בחשד להתעללות מינית

מקרה נוסף של התעללות מינית בקטינים נחשף לפני יומיים בבית שמש: תושבת העיר בת 28, נעצרה בחשד שביצעה שורה ארוכה של מעשים מגונים ועבירות מין אחרות בקטינים במהלך החודשים האחרונים. בית המשפט קיבל את בקשת המשטרה להאריך את מעצרה לצרכי חקירה וקבע כי היא תישאר במעצר לפחות עד ליום שישי הקרוב.

נגד הצעירה, שככל הנראה לוקה בנפשה, עלה חשד כי ביצעה חלק מעבירות המין תוך שהיא מאיימת על הקטינים בסכין. בחקירתה לא הכחישה החשודה כי ביצעה עבירות מין בקטינים, אך הדגישה בפני החוקרים כי כל המעשים שנעשו, היו בהסכמה מלאה.

את התלונה נגדה הגישה חברתה, כאשר לטענת המשטרה לפחות אחד מהקטינים שנפגעו מהאישה הוא בנה של אותה אישה. טרם ידוע מספר הילדים אותם תקפה האישה, אך ככל הנראה האישה הפוגעת מכירה את אותם ילדים מהשכונה. עוד נמסר מהמשטרה כי האישה אינה מוכרת למשטרה מעבירות קודמות, והיא תשלח להסתכלות פסיכיאטרית בימים הקרובים.

בשבוע שעבר נעצר צעיר בן 19, תושב ראש העין, לאחר שעל פי החשד ביצע מעשים מגונים בשתי נערות בנות 15 ו-16. אותו נער הזמין את שתי הבנות לישון אצלו לאחר כנס בו לקחו חלק. לדבריהן, כשהלכו לישון הצעיר שלח ידיים לאיבריה האינטימיים של אחת מהן בזמן שישנה. הנערה ברחה מחדר והנער ניסה לבצע את זממו גם בנערה השנייה שהייתה איתם באותו החדר.