נהג חוצפן: דרס ונתפס נוהג שיכור - פעמיים

תושב עפולה נשלח למאסר לאחר שנתפס נוהג שיכור, ללא רישיון, ובמהירות מופרזת. זמן קצר קודם לכן סיים אותו נהג עונש מאסר נוסף אותו ריצה לאחר שדרס כמה עוברי אורח - שוב, תחת השפעת אלכוהול

הנה סיפור שיכול ללמד משהו על הזלזול שמפגינים נהגים בכביש: תושב עפולה נשלח למאסר לאחר שנתפס נוהג שיכור, ללא רישיון, ובמהירות מופרזת. זמן קצר קודם לכן סיים אותו נהג עונש מאסר נוסף אותו ריצה לאחר שדרס כמה עוברי אורח - שוב, תחת השפעת אלכוהול.

פקד עוזי הדר, ראש מדור תאונות דרכים במרחב עמקים פוסק בנחרצות: "מדובר באדם שהחוק לא מקובל עליו". האיש הזה דרס בקיבוץ האון לפני כשנה שני בני אדם רכובים על אופנוע, לאחר שנסע לאחור במהירות. בהמשך התברר כי הייתה סיבה לכך ששילב הילוך לאחור בטעות: הוא פשוט נהג שיכור.

קוראים לו לירן לסרי והוא עבריין בן 27 מעפולה. למרות גילו הצעיר יש לו גיליון הרשעות מפואר. על התאונה הזאת נפסקו לו שבעה חודשי מאסר בפועל וארבע שנות פסילת רישיון.

זמן קצר לאחר לאחר שחרורו הוא נתפס שוב כשהוא נוהג שיכור במהירות 140 קמ"ש - פי 2 מהמהירות המותרת במקום כשעבר על כמה חוקים: גם נהג מהר, גם שיכור וגם בפסילה. על העבירה הזו קיבל שנת מאסר נוספת ועוד 30 חודשי שלילה.

הניסיון מלמד שבעוד שנה יחזור נהג מסוכן לכביש, שאינו מקבל את החוק, ואנחנו נמליץ למתדלקים לתפוס מרחק ביטחון.