נלכד: תושב אור יהודה חשוד ב-25 מעשי שוד בנק

"האופנובנק 2"? תושב אור יהודה חשוד כי שדד לא פחות מ-25 סניפי דואר בתקופה האחרונה. אתמול הוא נעצר "על חם" במהלך שוד ברמת גן. בחקירתו סיפר החשוד: הייתי חייב כספים רבים בשוק האפור. מעצרו הוארך היום ב-8 יום

האם שודד סדרתי פעל באזור המרכז? איציק אברהם, תושב אור יהודה בן 39, נעצר אתמול על ידי המשטרה, בחשד כי ביצע מעשי שוד בלא פחות מ-25 סניפי דואר. בחקירתו הודה החשוד במעשים המיוחסים לו, ומעצרו הוארך היום ב-8 ימים.

מארב שערכו אתמול בלשי מרחב דן במספר סניפי דואר באזור המרכז הביא למעצרו של החשוד בסניף בנק הדואר ברחוב ז'בוטינסקי ברמת גן. החשוד, שנתפס "על חם", נלקח מייד לחקירה - ושם הודה כי שדד סניפי דואר בתל אביב, רמת גן, גבעתיים, קריית אונו, הרצליה, פתח-תקווה, ראשון לציון ורחובות.

"הייתי חייב כספים רבים בשוק האפור", אמר החשוד לחוקרים. חקירת הפרשה התנהלה בתקופה האחרונה בימ"ר תל אביב, זאת בעקבות מספר מקרי שוד שנראו לחוקרים בעלי מאפיינים דומים. אתמול, כאמור, נתפס החשוד והיום הוא יובא להארכת מעצר בבית משפט השלום בתל אביב.

בנדנה, אקדח צעצוע ואופנוע

בזמן מעצרו עטה החשוד "בנדנה" על מצחו, החזיק אקדח צעצוע ויצא לרכב על האופנוע שלו. רגע לפני הימלטותו נעצר על ידי השוטרים. במהלך דיון הארכת מעצרו הבוקר, התנהל דין ודברים בין החוקר לפרקליטו של החשוד. "אקדח הצעצוע היה שייך לאחיינו מחג הפורים", טען סניגורו של החשוד. "אין בזאת על מנת להוכיח שהוא עמד לבצע את המעשה".

החוקר לא נשאר חייב, והשיב: "לי אמר החשוד אישית כי הוא קנה את האקדח בשוק על מנת לבצע את המעשה. "הוא אפילו הזיל דמעה בחקירה כשדיבר על השוד הראשון, ואמר כי מדובר בשוד הראשון שלו". במשטרה אמרו היום כי לחשוד אין כל עבר פלילי. מאידך, פרקליטו של החשוד טען כי הודאתו ושיחזורו את שנעשה, התבצעו תחת איומי המשטרה "לכלוא אותו יחד עם בני מיעוטים".