נתפס בחתונה עם סמים בתחתונים

בתום מארב מתוכנן לסוחר סמים מוכר, הצליחה המשטרה לעצור חשוד בן 33 בצאתו מחתונה באולם אירועים בבאר יעקב. בחיפוש שנערך על גופו מצאה המשטרה 8 מנות של סם קוקאין ו-2000 שקלים במזומן שהחביא - בתחתוניו. באירוע אחר נתפס מבקר בכלא עם סמים בגרביים

לבנים בלבנים: צוות הבילוש והנוער של המשטרה הצליח ללכוד אתמול עבריין סמים שיצא לבלות בחתונה עם חומרים אסורים בתחתונים. בעקבות מידע מודיעני מוקדם, הצוות המשטרתי נערך מחוץ לאולם האירועים בבאר יעקב וביצע תצפיות על חשוד המוכר למשטרה כסוחר סמים.

בצאת החשוד מאולם השמחות, הוא התבקש להתלוות אל השוטרים על מנת לערוך חיפוש על גופו. אורחים שיצאו לשאוף אוויר מחוץ לאולם, לא הבינו מה יכול האיש שחגג עמם לפני רגע על רחבת הריקודים להסתיר על גופו.

אך בחיפוש שנערך בתחתוני החשוד נחשפו שמונה מנות סם החשוד כקוקאין, וכן 2,000 שקלים במזומן. החשוד, תושב רמלה בן 33 נעצר, ובחקירתו שמר על זכות השתיקה. הוא נכלא ויובא בימים הקרובים בפני שופט.

באירוע אחר בכלא רימונים שבשרון, נבדק תושב דימונה שהגיע לבקר את חברו. בחיפוש על גופו נמצאו קשי שתייה עם חומר החשוד כסם שהוחבאו בגרבי החשוד. בתשאול ראשוני טען האיש כי הוא בסך הכל הגיע כדי לפגוש את חברו, אך הכמות שנמצאה על גופו גדולה מעבר לכמות שמיועדת לצריכה עצמית, ובמשטרה חושדים שהאיש ניסה להסליק את החומר לחברו האסיר.

בעקבות מציאת החומר עצרה משטרת כפר סבא את החשוד, ובהמשך היום הוא יובא לדיון בהארכת מעצרו.