חשד: לוקה בנפשה ביצעה עבירות מין בקטינים באיומי סכין

משטרת בית שמש עצרה היום צעירה בת 28 תושבת העיר, בחשד שביצעה שורה של מעשים מגונים בילדים אותם הכירה בשכונה - וזאת באיומי סכין. בחקירתה טענה החשודה כי כל המעשים בוצעו בהסכמה, אולם במשטרה החליטו לשלוח אותה להסתכלות פסיכיאטרית

עוד מקרה של התעללות מינית בקטינים נחשף הבוקר לאחר שתושבת בית שמש, בת 28, נעצרה בחשד שביצעה שורה ארוכה של מעשים מגונים ועבירות מין אחרות בקטינים במהלך החודשים האחרונים. בית המשפט קיבל את בקשת המשטרה להאריך את מעצרה לצרכי חקירה וקבע כי היא תישאר במעצר לפחות עד ליום שישי הקרוב.

נגד הצעירה, ככל הנראה לוקה בנפשה, עלה חשד כי את החלק מעבירות המין ביצעה תוך שהיא מאיימת על הקטינים בסכין. בחקירתה לא הכחישה החשודה כי ביצעה עבירות מין בקטינים, אך הדגישה בפני החוקרים כי כל המעשים שנעשו, היו בהסכמה מלאה.

חשד: לוקה בנפשה ביצעה שורת עבירות מין בקטינים (חדשות 2)
את התלונה נגדה הגישה חברתה, כאשר לטענת המשטרה לפחות אחד מהקטינים שנפגעו מהאישה הוא בנה של אותה אישה. טרם ידוע מספר הילדים אותם תקפה האישה, אך ככל הנראה האישה הפוגעת מכירה את אותם ילדים מהשכונה. עוד נמסר מהמשטרה כי האישה אינה מוכרת למשטרה מעבירות קודמות, והיא תשלח להסתכלות פסיכיאטרית בימים הקרובים.

בשבוע שעבר נעצר צעיר בן 19, תושב ראש העין, לאחר שעל פי החשד ביצע מעשים מגונים בשתי נערות בנות 15 ו-16. אותו נער הזמין את שתי הבנות לישון אצלו לאחר כנס בו לקחו חלק. לדבריהן, כשהלכו לישון הצעיר שלח ידיים לאיבריה האינטימיים של אחת מהן בזמן שישנה. הנערה ברחה מחדר והנער ניסה לבצע את זממו גם בנערה השנייה שהייתה איתם באותו החדר.