חשד בעפולה: בת 15 דקרה את אמה במהלך ויכוח

משטרת עפולה עצרה הלילה נערה בת 15 בחשד שדקרה את אמה בחזה במהלך מריבה בין השתיים. צוות של מגן דוד אדום פינה את האם לבית החולים "העמק" בעיר במצב בינוני. במשטרה חושדים שהנערה לוקה בנפשה והיא נלקחה לאבחון אצל פסיכיאטר

ריב בין אם לבתה הסתיים בפציעה קשה של האם: כוחות משטרה הוזעקו הלילה לבית משפחה בעפולה בעקבות ויכוח משפחתי. השוטרים שהגיעו למקום גילו את האם ובתה בבית, כשהאם מוטלת על הרצפה שותתת דם. הנערה בת ה-15, בתה של האישה, נעצרה מיד בחשד שדקרה את האם בחזה ונלקחה לבית החולים "העמק" בעיר, שם היא תעבור בדיקה פסיכיאטרית.

"קיבלנו הודעה על אירוע דקירה בעפולה", סיפר לחדשות 2 סגן ניצב יוסי שרביט, מפקד משטרת עפולה. "מצאנו את האישה שוכבת על הרצפה, כשהיא מדממת באזור החזה".

החשד הראשון שעלה הוא שהבת דקרה את האם באמצעות חפץ חד, אולם נוכחותה של הבת לא סייעה לשוטרים בחקירה הראשונית משום שהיא שומרת על שתיקה. "היא לא תיקשרה ואי אפשר היה להבין ממנה מה קרה", ציין מפקד משטרת עפולה.

צוות של מגן דוד אדום שהגיע למקום העניק לאישה טיפול ראשוני ופינה אותה לבית החולים בעיר במצב בינוני. לא נשקפת סכנה לחייה של האם. "מבחינתנו הבת מעורבת באירוע, והיא נלקחה לבדיקה פסיכיאטרית כדי להבין מדוע אינה מדברת", הוסיף סגן ניצב שרביט. "השוטרים נמצאים עמה בבית החולים, כיוון שהתמונה עדיין אינה ברורה".