גנבו לכם אופניים בתל אביב? המשטרה מחזירה

גרים בתל אביב? סביר להניח שלפחות פעם אחת זכיתם לחוויה המפוקפקת וגיליתם שאופניכם נגנבו. אם זה קרה לכם בשבועות האחרונים - בואו למחסני המשטרה ואולי תזכו להתאחד עם זוג האופניים שלכם. בפשיטה שנערכה בשבוע שעבר אותו 80 זוגות אופניים גנובים. מה שלא ייאסף עד יום שלישי יועמד למכירה פומבית

אם אתם תושבי תל אביב ורוכבי אופניים - סביר להניח שלפחות פעם אחת הגעתם למקום בו קשרתם את אופניכם וגיליתם שהם נעלמו. נעלמו? נגנבו. אם זכיתם לחוויה השלילית הזו בשבועות האחרונים, יש סיכוי שתוכלו להתאחד עם זוג האופניים האהוב שלכם.

בשלושת הימים הקרובים יערוך מרחב יפתח של משטרת תל אביב תצוגת אופניים גנובים שנתפסו בשבועות האחרונים. מדובר בעשרות זוגות אופניים, כ-80 במספר, שמרביתם נתפסו ביום רביעי האחרון בפשיטה שנערכה על מחסן בשכונת פלורנטין בעיר.

במהלך הפשיטה על המחסן נתפסו גם ארבע קלנועיות המשמשות קשישים ומספר קורקינטים חשמליים שיימסרו גם הם לאנשים שמהם נגנבו.

לא לשכוח תעודת זהות

כל המבקש להגיע ולדרוש את אופניו יצטרך לתת פרטים מזהים על הזוג שנגנב ממנו. רק לאחר אימות הפרטים - יקבל את אופניו בחזרה. את האופניים ניתן לאסוף בשעות 8:30 עד 16:00, עד יום שלישי השבוע. מה שלא יידרש עד אז - יועבר למכירה פומבית. אזרחים שנגנבו מהם אופניים בחודשים האחרונים מתבקשים להביא איתם תעודת זהות ולסור למרחב יפתח ברחוב סלמה 18 בתל אביב.