שני בני אדם נהרגו במהלך מרדף משטרתי

כוחות גדולים של משטרה רדפו הלילה אחרי נהג שנמלט עם מכוניתו לאחר שסירב לעבור בדיקה שגתרית במתחם הבורסה. המשטרה חושדת כי הנהג נהג בפסילת רישיון ותחת השפעת אלכוהול. הנהג וחברו נמצאו ברחוב מנחם בגין בת"א לאחר שהתנגשו בעמוד, הנהג נהרג במקום וחברו נפטר מפצעיו בדרכו לבית החולים איכילוב

דרמה במרכז תל אביב: בשעות הלילה התנהל מרדף משטרתי אחרי רכב סובארו ובתוכו שני בני אדם. המרדף אחרי השניים החל כאשר שוטר עצר את כלי הרכב, מסוג סובארו, לבדיקת רישיונות שגרתית במתחם הבורסה ברמת גן. לאחר שהשוטר ביקש את רישיונות הרכב, לחץ הנהג בעוצמה על דוושת הגז ונמלט מהמקום. מחקירה ראשונית עולה כי נהג הרכב היה פסול רישיון זה למעלה משנה ועל פי החשד נהג תחת השפעת אלכוהול.

השוטר דיווח על הסובארו שנמלטה מהבדיקה ומספר ניידות הצטרפו למרדף אחריה ברחובות ת"א, בשלב מסוים איבדו הניידות קשר עין עם המכונית, עד שלבסוף מצאו אותה לאחר שזו התנגשה בעמוד בצומת הרחובות מנחם בגין ושדרות יהודית, סמוך לקניון עזריאלי בת"א. כוחות גדולים של משטרה, מד"א וזק"א הגיעו למקום.

יוסי שור, מתנדב זק"א שהגיע למקום סיפר: "כשהגענו למקום הבחנו ברכב הסובארו ולאחר פעולות החייאה נאלצנו לקבוע את מותו של הנהג". האדם השני ששהה באוטו נפטר אף הוא מפצעיו בדרך לבית החולים איכילוב. שני ההרוגים הם צעירים בשנות ה-20 לחייהם. גופתו של אחד מההרוגים זוהתה והשנייה טרם. גורמי אגף התנועה במשטרת מחוז ת"א חוקרים את נסיבות התאונה.