לוד: בת 16 נשכה את התוקף וניצלה מאונס

נערה שהייתה בדרכה לביתה הותקפה על ידי אלמוני, שגרר אותה למקום חשוך וניסה לאנוס אותה. הנערה החלה לצרוח, להיאבק בתוקף ואף נשכה אותו. עוברי אורח שהיו באזור שמעו את הצרחות וחשו לעזרתה - והתוקף נמלט על נפשו. למרבה המזל הנערה לא נפגעה ושוחררה לביתה, המשטרה פתחה בסריקות אחר החשוד בתקיפה

תושייתה של נערה בת 16 הצילה אותה מאונס: נערה שהיתה הלילה בדרכה לביתה בשכונת גני יער בלוד, הותקפה על ידי אלמוני בסמטה צדדית וחשוכה.

התוקף גרר אותה הצידה וניסה להפשיט אותה ולאנוס אותה. הנערה לא איבדה את עשתונותיה, החלה לצרוח ולבעוט ואף נשכה את התוקף שהשיב באלימות כלפי הנערה.

למרבה המזל, שני עוברי אורח שחלפו באזור באותה העת שמעו את זעקותיה ובאו לעזרתה. החשוד באונס שמע אותם מתקרבים ונמלט מהמקום. כוחות משטרה הגיעו למקום ופתחו בסריקות אחר התוקף.

חולצתה הקרועה של הנערה הייתה ספוגה בדם ועל גופה נמצאו סימני מאבק, אולם היא לא נפגעה פיזית. לאחר תיחקור קצר בזירת האירוע, היא שוחררה לביתה.

גורם במשטרה: "תושיית הנערה מנעה אירוע חמור"

במשטרה לא שוללים את החשד שהתוקף אחר הנערה בדרכה הביתה. גורם במשטרה אמר הערב לחדשות 2 כי  "רק השבוע נחשפנו לפרשה חמורה של אונס קטינים. אין ספק שהפעם נמנע מקרה חמור מהסוג הזה בזכות תושייתה של הנערה".

בשבוע שעבר נער בן 13 אנס, על פי החשד, אישה בת 30 בחדר מדרגות בנתניה. הנער, שנמלט ממעון חוסים בהרצליה, המתין שהקורבן ייכנס לבניין המגורים - ושם, על פי החשד, תקף אותה ואנס אותה.

על פי החשד, בעודה מנסה להתנגד, הנער נשך אותה בפניה ואז אנס אותה. לבסוף הצליחה להשתחרר ממנו ולזעוק לעזרה לעוברי אורח, לא לפני שהחשוד שבר את הטלפון הסלולרי שברשותה משום שניסתה להזעיק את המשטרה. עובר האורח שהגיע לעזרתה תפס את הנער, הזעיק את המשטרה והחזיק את הנער עד להגעת השוטרים.