נהג המונית שנשדד וירה בתוקפיו משחזר: "הייתי יכול לסיים עם כדור בראש"

"הייתי עדיין הלום מהמכות ולא ראיתי כלום כיוון שהם העיפו לי את המשקפיים, אבל פשוט יריתי לכיוון, ובסוף הבנתי שגם פגעתי" - כך משחזר נהג המונית שהותקף הלילה בראש העין על ידי שני צעירים את רגעי האימה שנגמרו במזל. "אני לא אדם חזק", הוא אומר. "זה שהיה עם האקדח ביד הוא זה שניצח"

אירוע חמור שאירע הלילה בראש העין הסתיים במזל גדול הודות לתושייה של נהג המונית: שמוליק הנהג אסף שני צעירים לנסיעה שגרתית בראש העין - נסיעה שגרתית שהפכה לאירוע אלים לאחר שהנהג הותקף באכזריות.

"שני התוקפים עלו למונית, והם לא עוררו חשד", סיפר הנהג לחדשות 2. "בשלב מסוים הם הורו לי לעצור ומלמלו משהו בערבית, ואז לפתע זה שמאחורי לפת את צווארי והבחור השני שישב לידי החל להכות אותי באגרופים".

"הם ריתקו אותי לחלוטין, למעשה לא הייתי יכול לעשות כלום", משחזר שמוליק הנהג את רגעי האימה. "בזמן שהייתי מרותק, הם רוקנו לי את הכיסים ולקחו לי את התיק שבו היה האקדח. ניסיתי להיאבק על התיק, אבל בסוף הוא לקח אותו, אבל למזלי השודד לא מצא את האקדח שהיה בתא נסתר".

"זה שהיה עם האקדח ביד הוא זה שניצח"

בעודו שוכב על הרצפה חבול, ניסה הנהג לשכנע את אחד השודדים שיעביר אליו את התיק. "בשלב מסוים הוא השתכנע", שחזר הנהג. "ברגע שהוא נתן לי את התיק, הסתובבתי עם הגב כדי שהוא לא יראה מה האני עושה. למזלי המקום היה חשוך כיוון שאני לא אדם חזק, היה לי ברור שאם הוא יגלה את האקדח, אני מסיים פה עם כדור בראש".

לאחר שאיתר את האקדח, הסתובב שמוליק וירה לעברם. "הייתי עדיין הלום מהמכות ולא ראיתי כלום כיוון שהם העיפו לי את המשקפיים, אבל פשוט יריתי לכיוון, ובסוף הבנתי שגם פגעתי", סיפר בהתרגשות.

את ההחלטה לקחת איתו את האקדח הואר מסביר בכך שאין לו כספת בבית. "אני מחזיק את האקדח איתי, והאמת שאני מרגיש הרבה יותר בטוח איתו. והמקרה הזה הוכיח את עצמו, כי זה שהיה עם האקדח ביד הוא זה שניצח".