אמו של החשוד ה-14 בפרשת האונס הקבוצתי: "הוא נורמטיבי"

בית משפט השלום האריך את מעצרו של הצעיר החשוד במעורבות בפרשת האונס הקבוצתי בת"א. לטענת החשוד הוא קיים יחסי מין עם הנערה - אך בהסכמה. "הוא נורמטיבי, הוא עתודאי", ציינה אמו

יום לאחר הגשת כתב האישום החמור נגד 13 הנערים המעורבים בפרשת האונס הקבוצתי, האריך הבוקר בית משפט השלום בתל אביב ביום נוסף את מעצרו של הצעיר הנוסף החשוד שהתעלל מינית אף הוא בנערה. מחר צפויה הפרקליטות להגיש נגדו כתב אישום.

הוריו של החשוד, צעיר בן 19 מאזור העמקים, ליוו את בנם לבית המשפט והתקשו להאמין כי הוא מעורב בסיפור המזעזע. "ראיתי את הפרשה הזאת מתנהלת בטלוויזיה והייתי בהלם כשנודע לי שבני קשור אליה", סיפרה אמו והדגשה כי היא מאמינה שהדברים יצאו מפרופורציה: "אני מאמינה שיש הרבה פחות מהמעשים המיוחסים אליו, עובדה שהוא נעצר רק עכשיו".

כמו שאר ההורים שילדיהם מעורבים בפרשה, גם אביו ואמו של החשוד טוענים כי דמותו כפי שצוירה בתקשורת אינה משקפת את המציאות. "הבן שלנו נורמטיבי , הוא עתודאי ורחוק מהחבר'ה שמספרים עליהם", הם מסנגרים.

"זה נעשה בהסכמה"

עו"ד בנצר קבלר, פרקליטו של החשוד ביקש להדגיש כי מרשו שיתף פעולה עם החוקרים באופן מלא. "לא היה לו מה להסתיר. הוא סיפר הכול בצורה גלויה", ציין.

לדברי עו"ד קבלר, מרשו הודה בקיום יחסי מין עם המתלוננת במספר מקרים, אך הוסיף כי הדברים נעשו בהסכמה:"לא הופעלה ,כפי שידוע לנו, אלימות או כפייה".

האונס הקבוצתי בת"א - סיקור מיוחד:

בביה"ס שבו לומדים החשודים באונס סירבו לסדנא על חינוך מיני

אחיו של אחד החשודים: היא פרובוקטיבית 

הותר לפרסום: נערים חשודים שהפכו בת 15 לשפחת מין

הנערה כתבה לחשוד המרכזי: אני אוהבת אותך

גורם במשטרה: העדויות מחרידות ומזעזעות