לוכדי העריקים זכו ל"קבלת פנים" יוונית

עריק ואמו החליטו לנסות ולהתגונן מפני מעצרו של החייל בדרך מאוד מקורית: הם פתחו את החלון והחלו להשליך כוסות וצלחות על השוטרים הצבאיים שהמתינו בסמוך לבניין. השניים המשיכו להתפרע גם לאחר שהגיעו כוחות משטרה למקום - ונעצרו. החייל נחקר במשטרה והועבר למשטרה הצבאית

השוטרים הצבאיים שמגיעים לעצור את חיילי צה"ל שעורקים משירות צבאי רגילים כבר לתגובות האלימות, אבל ל"חגיגה יוונית" כמו שקרתה להם הלילה בבית בראשון לציון הם לא ציפו.

הלילה הגיעו השוטרים הצבאיים לבית בראשון לציון על מנת לעצור חייל צה"ל שערק משירות צבאי. לאחר שדפקו על הדלת והזדהו איימה עליהם אמו של החייל כי תדקור אותם. בעקבות האיום עזבו החיילים את הדירה, קראו לניידת של משטרת ישראל והמתינו מחוץ לבניין.

לפתע נפתח החלון בדירת החייל העריק והוא ואמו החלו לזרוק לעבר השוטרים הצבאיים כוסות וצלחות, שרק במזל לא פגעו בהם. לאחר ששוטרי הסיור של משטרת ישראל הגיעו למקום, ברח העריק וטיפס לקומה הרביעית בבניין בניסיון לחמוק מהמעצר.

שוטר צבאי. אילוסטרציה (חדשות 2)
במהלך המרדף אחר העריק ניסתה האם לעכב את שוטרי הסיור, תוך כדי שהיא בועטת בניידת, יורקת עליה ומקללת את השוטרים. עם זאת, לבסוף הצליחו השוטרים להשתלט על העריק ועצרו אותו ואת אמו. בתום חקירתו הועבר החייל למשטרה הצבאית. אמו שהודתה במיוחס לה תובא הבוקר להארכת מעצר בבית המשפט בראשון לציון.