ראש העין: נהג מונית נשדד - וירה בתוקפיו

אלמונים ניסו לשדוד הלילה נהג מונית באזור ראש העין ובתגובה נורו על ידו. נהג המונית נפצע קל לאחר שהוכה באלה ופונה לבית החולים בילינסון בפתח תקווה. אחד התוקפים נפצע באורח בינוני-קשה

נהג מונית כבן 60 הותקף הלילה במהלך שוד על ידי שני בני אדם אותם אסף באזור התעשייה בראש העין. ככל הנראה מדובר בבני מיעוטים.

במהלך הלילה התקבל דיווח במשטרת ראש העין על שוד נהג מונית באזור התעשייה בראש העין. סגן מפקד תחנת ראש העין, רפ"ק משה איקו-שחר אמר לחדשות 2 באינטרנט כי כוחות משטרה שהגיעו למקום תשאלו את המתלונן שסיפר כי נשדד על ידי שני בני מיעוטים אותם אסף באזור תל אביב.

בהגיעם לאזור התעשייה בראש העין, כך לפי גרסת הנהג, החלו החשודים לתקוף אותו באמצעות אלה, אותה הוציאו מתיקו תוך כדי שהם חובטים בו באגרופים. הנהג ביקש מהשניים את תיקו, אז שלף ממנו אקדח וירה בהם. הוא פונה במצב קל לקבלת טיפול בבית החולים בילינסון בפתח תקווה.

"לאחר התקרית ברחו שני החשודים במעשה מהמקום, אך לאחר כשעה התקבל דיווח נוסף על כך שהם מנסים לתפוס מונית", אמר רפ"ק איקו-שחר. שוטר שהגיע למקום מצא את אחד החשודים כשהוא יושב במונית וסובל מפציעה קשה מבטנו. חברו נפצע קל לאחר שנפגע ברגלו. הם נעצרו והועברו לקבלת טיפול רפואי בבית החולים בילינסון בפתח תקווה.

הנהג נמצא מת במושב הקדמי

בחודש נובמבר האחרון נמצא יפים וינשטיין, תושב נצרת בן 54, כשהוא ללא רוח חיים ברכבו סמוך לקיבוץ כפר החורש, שבאזור מגדל העמק.

בסביבות השעה 04:00 הבחינו עוברי אורח במונית כשבתוכה הנהג במושב הקדמי. הם הזעיקו את כוחות המשטרה ומד"א שמיהרו לזירה. מותו של האיש, שעל גופתו נמצאו סימני אלימות, נקבע במקום.
החודש: נהג מונית נרצח במעלות

הנהג איבד דם רב

רק שבועיים לפני מציאת גופתו של וינשטיין נמצא נהג מונית במעלות כשגרונו משוסף. מותו של האיש נגרם ככל הנראה כתוצאה מאיבוד כמות גדולה של דם, שלא הותיר לו כל סיכוי לשרוד. הנהג, בשנות ה-40 לחייו, תושב אחד הכפרים בגליל המערבי, נמצא מת ברכבו סמוך לבי"ס "ארזים" בעיר.

עוברי אורח שחלפו במקום הבחינו כי האיש מוטל במושב הנהג ללא רוח חיים והזעיקו את המשטרה ואת מד"א. שני צוותים של מד"א הגיעו תוך זמן קצר למקום. אנשי הצוות החלו בניסיונות החייאה באיש, אולם כעבור זמן קצר נאלצו לקבוע את מותו.