רצח כפול בטייבה: 2 צעירים נורו למוות במכוניתם

כוחות משטרה גדולים הוזעקו הערב לכביש 24 סמוך לטייבה, לאחר שהתקבל דיווח כי צעיר בשנות ה-20 לחייו נורה מרכב חולף ונהרג. חברו שישב עימו ברכב נפצע אנוש ופונה לבית החולים "מאיר" בכפ"ס, שם מת מפצעיו תוך זמן קצר. המשטרה מעריכה כי מדובר בסכסוך בין משפחות פשע

חשד לרצח בטייבה (חדשות 2)

שני הרוגים: אלה תוצאותיו הטראגיות של אירוע ירי חמור שהתרחש הערב בכביש 24 סמוך לטייבה שבמשולש. מחקירה ראשונית עולה כי עבריינים מרכב חולף פתחו באש לעבר כלי רכב אחר בו ישבו מספר צעירים.

שמות ההרוגים שנהרגו באירוע הותרו כעבור מספר שעות לפרסום. ההרוגים הם מוחמד חאלד חאג' יחיא והייתם עבד-אלכרים חאג' יחיא.

צוותי מד"א-ירקון שהגיעו ראשונים לזירה מצאו בתוך הרכב שני צעירים שרוססו בקליעים. רופא מד"א קבע את מותו של צעיר בשנות ה-20 לחייו והצוותים פינו לבית החולים "מאיר" בכפר סבא צעיר נוסף במצב אנוש. הרופאים בבית החולים נאלצו לקבוע את מותו של הצעיר תוך זמן קצר.

כוחות גדולים של משטרת מרחב השרון הוזעקו למקום ופתחו בסריקות לאיתור היורים. במשטרה מעריכים כי לא מדובר באירוע על רקע לאומני,  אלא בסגירת חשבון במסגרת סכסוך בין עבריינים.

שני ההרוגים הם צעירים ממשפחת עבד אל-קאדר, משפחת פשע ידועה ומוכרת בטייבה. במשטרה בודקים כעת את האפשרות שהחיסול בוצע על ידי אנשי משפחת הפשע חרירי, הנחשבים ליריביהם המושבעים של חמולת עבד אל-קאדר.