מול המצלמה: התעללות אכזרית בחתול

בני זוג מראשל"צ הגיעו השבוע לעסק שלהם בעיר, ונחרדו לגלות גופת חתול מגואלת בדם. השניים רצו לבדוק מה קלטו מצלמות האבטחה, וזיהו מיד גבר צעיר כשהוא בועט בחתול ומעודד את כלבו לנשוך אותו - עד שהחיה המסכנה מתה בייסורים. בעקבות התיעוד המפליל נעצר האיש ויואשם בהתעללות בבעלי חיים. זהירות, התמונות קשות לצפייה

התעללות מול המצלמה: תושב המרכז בשנות ה-30 לחייו נעצר אתמול לאחר שתועד בועט ומתעלל באכזריות בחתול, ואף מעודד את כלבו לנשוך את החתול – עד שהחיה המסכנה נפחה את נשמתה.

האירוע החמור התרחש בסוף השבוע בראשון לציון. מצלמות האבטחה של בית עסק סמוך תיעדו במשך שמונה דקות תמימות את ההתעללות בחתול המסכן בידי גבר וכלבו. האיש תועד מפצח גרעינים, כמי שנהנה במיוחד מהנעשה מול עיניו, בעוד הוא מעודד את כלבו לנעוץ שיניים בחתול.

בבוקר יום ראשון נחרדו בני זוג תושבי ראשל"צ לגלות את גופת החתול מגואלת בדם בכניסה לבית העסק שלהם. השניים רצו מיד למצלמות האבטחה, וגילו למרבה הזוועה את ההתעללות המתועדת. 

בני הזוג יצרו קשר עם ארגון PTROA, המאתר ומתעד עבירות על חוק צער בעלי חיים, שאנשיו איתרו את הכלב התוקפני ואת בעליו, העובד באזור. בעקבות התיעוד המפליל נעצר האיש ובשבועות הקרובים יוגש נגדו כתב אישום בגין התעללות בבעלי חיים.