האונס הקבוצתי: החברה צפתה בנעשה - ושתקה

ככל שמעמיקה חקירת הפרשה המזעזעת, נחשפים עוד ועוד פרטים קשים אודות האונס הקבוצתי שעברה הנערה, על פי החשד, על ידי 13 הנערים. הבוקר נחשף כי חברתה הטובה הייתה עדה לחלק מהמפגשים בהם נאנסה הנערה. הבוקר: כתבי אישום בגין אונס, מעשי סדום ומעשים מגונים נגד הנערים

בבית המשפט המחוזי בתל אביב יוגשו הבוקר כתבי אישום נגד 13 הנערים החשודים במעורבות בפרשת האונס החמורה בתל אביב שפורסמה השבוע. כל הנערים יואשמו באונס, מעשי סדום ומעשים מגונים. פרקליטיהם של החשודים ממשיכים לטעון כי בכל המקרים התקיימו יחסי המין בהסכמתה של הנערה.

בחלוף הימים נחשפים יותר ויותר פרטים על הפרשה המזעזעת, בה על פי החשד הפכה נערה אחת לשפחה של הנערים. הבוקר מפרסם העיתון "ידיעות אחרונות" כי חוקרי הפרשה נחרדו לגלות כי חברתה הטובה של הנאנסת הייתה לכאורה עדת ראייה לחלק ממקרי האונס. החברה זומנה לחקירה בימים האחרונים וניסתה להסביר לשוטרים מדוע לא נחלצה לעזרת הנאנסת. "לא יכולתי לעזור לה", טענה בחקירתה. 

על פי גורם המקורב לחקירה, החברה עצמה נפלה קורבן לבן זוגה של הנאנסת, שנחשב לחשוד המרכזי בפרשה. "היא בקושי הצליחה להציל את עצמה מידיו. היא חיה בפחד ממנו", אמר לעיתון. במשטרה סבורים כי ייתכנו מעצרים נוספים בפרשה, שהוגדרה על ידי צוות החקירה כ"פרשת האונס הקבוצתי הקשה ביותר שנחשפה בישראל".

אחד החשודים הותקף בבית המעצר

הנערים החשודים מתחילים להבין אילו חיים צפויים להם מאחורי הסורגים, אם יורשעו. אמש הותקף החשוד המרכזי בפרשה בבית המעצר, לאחר שהעצורים עמו נדהמו לגלות את מעשי הזוועה המיוחסים למי שחולק עמם את התא. "הם הכו אותו, ירקו עליו וגידפו אותו", סיפר אמש לחדשות 2 פרקליטו של הנער החשוד, עו"ד פאדי חמדאן.

"מדובר בחמישה עד שישה צעירים שאינם קשורים לפרשה. מרגע שמרשי נעצר בחשד למעשי אונס הם פתחו במסכת השפלות שחזרה על עצמה מספר פעמים", סיפר חמדאן.

פרקליטו של החשוד מספר שכשביקר אותו אתמול, הבחין שהנער נמצא במצב קשה מאוד. "הוא נראה רע מאוד, מעולם לא ראיתי אותו כך מאז תחילת הפרשה", סיפר. "הם התנכלו לו והשפילו אותו ללא רחמים". בעקבות המקרה פנה עו"ד חמדאן לשירות בתי הסוהר והתלונן על המקרה, אולם בשירות בתי הסוהר לא הבחינו בסימנים חריגים על הנער החשוד.

הצעיר הועבר לתא באגף אחר עם פיקוח צמוד מלא של סוהרים ומצלמות, שעוקבות אחר המתרחש בתא במשך כל שעות היממה. משירות בתי הסוהר נמסר בתגובה כי "הצוות הרפואי בדק את העציר, וכי לא עלו מהבדיקה עדויות לפגיעה פיזית כלשהי בעציר".

האונס הקבוצתי בת"א - סיקור מיוחד:

בביה"ס שבו לומדים החשודים באונס סירבו לסדנא על חינוך מיני

אחיו של אחד החשודים: היא פרובוקטיבית 

הותר לפרסום: נערים חשודים שהפכו בת 15 לשפחת מין

הנערה כתבה לחשוד המרכזי: אני אוהבת אותך

גורם במשטרה: העדויות מחרידות ומזעזעות