החשוד המרכזי באונס הנערה בת"א הותקף בבית המעצר

הנער העצור בבית המעצר אופק הותקף על ידי עצורים אחרים שאינם קשורים לפרשה. "הם קיללו אותו, ירקו עליו והשפילו אותו", סיפר עורך דינו. בעקבות המקרה הקטין הועבר לתא אחר, שם הוא נמצא תחת השגחה ופיקוח של מצלמות במשך כל שעות היממה

חשיפת פרשת האונס החמורה בתל אביב שפורסמה שלשום, ממשיכה להדהים את החוקרים ואת גורמי החינוך. מלבד הרשויות העוסקות בפרשה, גם העצורים בבית המעצר אופק נדהמו לגלות את מעשי הזוועה שמיוחסים לחשוד המרכזי בפרשה - עמו הם חולקים את התא.

"הם הכו אותו, ירקו עליו וגידפו אותו", סיפר אמש לחדשות 2 פרקליטו של החשוד המרכזי בפרשה, עו"ד פאדי חמדאן. "מדובר בחמישה עד שישה צעירים שאינם קשורים לפרשה. מרגע שמרשי נעצר בחשד למעשי אונס הם פתחו במסכת השפלות שחזרה על עצמה מספר פעמים", סיפר חמדאן.

פרקליטו של החשוד מספר שכשביקר אותו היום, הוא הבחין שהנער נמצא במצב קשה מאוד. "הוא נראה רע מאוד, מעולם לא ראיתי אותו כך מאז תחילת הפרשה", סיפר. "הם התנכלו לו והשפילו אותו ללא רחמים". בעקבות המקרה פנה עו"ד חמדאן לשירות בתי הסוהר והתלונן על המקרה, אולם בשירות בתי הסוהר לא הבחינו בסימנים חריגים על הנער החשוד.

הצעיר הועבר לתא באגף אחר עם פיקוח צמוד מלא של סוהרים ומצלמות, שעוקבות אחר המתרחש בתא במשך כל שעות היממה. משירות בתי הסוהר נמסר בתגובה כי "הצוות הרפואי בדק את העציר, וכי לא עלו מהבדיקה עדויות לפגיעה פיזית כלשהי בעציר".

כתבי אישום בפרשה - כבר מחר

הפרקליטות צפויה להגיש הבוקר כתבי אישום נגד 13 מהמעורבים בפרשה. במשך שלוש שנים התרחשה מתחת לאפם של גורמי הרווחה והחינוך בצפון ת"א פרשיית מין מזעזעת, בה הפכו 13 נערים ילדה בת 15 לשפחת מין. השאלה המתבקשת היא כיצד ההורים, המורים וכל הגורמים המקצועיים לא הצליחו לגלות את המצוקה בה הייתה שרויה הנערה ואת מה שעבר עליה במשך שנים.

"לא יכול להיות שאיש לא זיהה אצלה כל סימן למה שעובר עליה", אמר גורם המעורב בפרשה, "במשך שלוש שנים לא ראו כלום? זה לא הגיוני". בשירותי הרווחה מודים כי הייתה כאן כנראה תקלה: "אי אפשר היה לגלות", אומרים שם ומציינים כי למרבה הצער בעתיד יהיו עוד מקרים נוספים שרשויות הרווחה לא יצליחו לפענח.

האונס הקבוצתי בת"א - סיקור מיוחד:

בביה"ס שבו לומדים החשודים באונס סירבו לסדנא על חינוך מיני

אחיו של אחד החשודים: היא פרובוקטיבית 

הותר לפרסום: נערים חשודים שהפכו בת 15 לשפחת מין

הנערה כתבה לחשוד המרכזי: אני אוהבת אותך

גורם במשטרה: העדויות מחרידות ומזעזעות