ביה"ס בו לומדים החשודים באונס הקבוצתי סירב לערוך סדנה נגד אלימות מינית

יום לימודים חדש נפתח בביה"ס בצפון ת"א בצל פרשת האונס הקבוצתי. בהנהלה וידאו שהתלמידים לא ידברו למצלמות, ודאגו להסיע את התלמידים כל אחד לפתח ביתו. בינתיים, מתברר כי ארגון הסיוע לנפגעות תקיפה מינית הציע בעבר לביה"ס הזה להעביר סדנה על אלימות מינית, אך שם דחו את ההצעה

פרשת האונס הקבוצתי בתל אביב: התלמידים והמורים בבית הספר בצפון תל אביב, בו לומדים 13 הנערים החשודים באונס והנערה עצמה, עדיין מנסים לעכל את מה שקרה ממש מתחת לאף שלהם. בינתיים, חקירת המשטרה נמשכת ועולה החשד כי נערות נוספות נפגעו מאותה קבוצה של נערים.

יום לימודים חדש נפתח בצל הפרשה, והמורים קיבלו את התלמידים בשער - בעיקר לוודא שהם לא מדברים עם המצלמות. ההנהלה לא לקחה סיכון, ובסוף יום הלימודים הגיעו לבית הספר אוטובוסים שהסיעו את התלמידים כל אחד לפתח ביתו.

בית הספר סירב לערוך סדנה על אלימות מינית

רק תלמידה אחת נשארה בביתה, מ', הקורבן שעברה על פי החשד את מסכת ההתעללות הקשה. כל המדינה יודעת איך הפכה לשפחת מין. נציגי משרד הרווחה הגיעו היום לביתה של הנערה, כשמעל מרחפת השאלה המתבקשת, אם לא הגיעו מאוחר מדי.

בינתיים, מתברר כי ארגון הסיוע לנפגעות תקיפה מינית הציע בעבר לבית הספר הזה סדנה על אלימות מינית, אך שם דחו את ההצעה. "אין שום הוראה חד-משמעית ממשרד החינוך, לפיה כל בית ספר חייב לעבור סדנה כזו", אומרת אפרת אופנהיימר, רכזת החינוך במרכז לסיוע לנפגעות מתקיפה מינית.

"מדובר באירוע שהיה בהסכמה מלאה, שהתבצע בביתו של הנער", אומר עו"ד אבי עמירם שמייצג את אחד הנערים החשודים. "זו תחושה קשה ביותר, מרסקת, המעצר וכל מה שמתלווה אליו ממוטט את העולם הפרטי של משפחתי", אומרת אימו של אחד הנערים החשודים.

גורמים בימ"ר תל אביב מעריכים כי יבוצעו מעצרים נוספים וכי החקירה רחוקה מלהתקרב לסיום. בנוסף, חושדים במשטרה כי נערות נוספות נפלו קורבן למעשי האונס. מחר, בבית המשפט תצטרך הנערה לעמוד שוב מול 13 הנערים החשודים על דוכן העדים.

האונס הקבוצתי בת"א - סיקור מיוחד:

אחיו של אחד החשודים: "היא פרובוקטיבית"

הותר לפרסום: נערים חשודים שהפכו בת 15 לשפחת מין

הנערה כתבה לחשוד המרכזי: אני אוהבת אותך

גורם במשטרה: העדויות מחרידות ומזעזעות