אשקלון: צפר לרכב שלפניו והותקף באכזריות

תושב אשקלון בן 64 הבחין ברכב מבצע פניית פרסה אסורה, וצפר לו. בתגובה, שני הצעירים שנסעו ברכב רדפו אחריו, עצרו אותו והיכו אותו באלימות בבעיטות ואגרופים עד שנזקק לאשפוז בבית החולים. "אני לא יכול לישון בלילה בשקט", סיפר הקורבן בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. שני התוקפים נעצרו בעקבות התיאור שמסר הנהג המותקף

זירת האירוע באשקלון לאחר התקיפה (אתר אשקלוןnow)

האלימות בכבישי הארץ ממשיכה לשבור שיאים חדשים: מ', תושב אשקלון בן 64, אושפז בבית החולים "ברזילי" לאחר שהוכה באכזריות על ידי שני צעירים. הסיבה לתקיפה: צפירה ש"לא במקום".

מחקירת האירוע החמור עולה כי בשבוע שעבר הבחין המתלונן כי נהג המכונית שלפניו מבצע פניית פרסה שלא כחוק וצפר על מנת להזהיר את נוסעי הרכב. שני הצעירים שישבו במכונית לא "אהבו" את ה"הערה" והחליטו להתנקם באזרח התמים.

חבלות קשות בראש ובחזה

על פי החשד, יידו השניים אבנים על מכוניתו של הנהג והחלו במרדף עיקש אחריו תוך כדי שהם נוסעים במהירות מופרזת ובצורה מסוכנת. כאשר הגיעו לרמזור אדום, יצאו הצעירים מהרכב כשבלבם ההחלטה ל"סגור חשבון".

מבלי לעצור ולנסות לברר את נסיבות המקרה, החלו השניים להכות ללא רחמים את הנהג האומלל בראשו ובחזהו. כאשר ניסה הקורבן לשלוף את מכשיר הסלולר שלו על מנת לתעד את האירוע האלים, סיכלו הצעירים את תכניתו והשליכו את הנייד מידיו.

הנהג שהותקף: "עד עכשיו כואב לי"

"אני לא יכול לישון בשקט בלילה", סיפר מ' בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט על התחושות הקשות לאחר התקרית האלימה. "הערתי להם על פניית פרסה במקום אסור שהם ביצעו ואז באחת העצירות הם החלו להכות אותי באגרופים ובעיטות. עד עכשיו כואב לי".

בעקבות תיאורו של המתלונן, שנזקק לטיפול רפואי בבית החולים ברזילי, הצליחו שוטרי תחנת אשקלון ללכוד את שני החשודים תוך זמן קצר. אתמול האריך בית משפט השלום באשדוד את מעצרו של אחד מהם בארבעה ימים. חברו נשלח לשלושה ימים מאחורי סורג ובריח. בימים הקרובים יוגש נגדם כתב אישום.

"כל אירוע של תקיפת אזרח סתם, אלימות או בריונות יטופלו בכל החומרה ואנו נמצה את הדין עם אותם פורעים", הבטיח סנ"צ חיים בלומפלד, מפקד תחנת אשקלון.