חשד: תוקף קשישות סדרתי פועל בסביון

קשישה בת 95 נכפתה אמש לכיסא במשך שעות ונשדדה על ידי גבר שהציג את עצמו כחשמלאי. מספר ימים קודם לכן הותקפה אישה נוספת המתגוררת בגפה באחד היישובים היוקרתיים בארץ. גורם משטרתי מרגיע: "החקירה נמצאת בהילוך גבוה", אולם התושבים בסביון חוששים

חשד: שודד סדרתי תוקף קשישות בסביון. צילום ארכיון (חדשות 2)

אימה באחד היישובים היוקרתיים ביותר בישראל: המשטרה חושדת כי שודד סדרתי פועל באזור סביון ותוקף קשישות המתגוררות בגפן.

אמש הוזעקה המשטרה לביתה של תושבת סביון בת 95, לאחר שנכדה דיווח כי היא אינה עונה לטלפון. כאשר פרצו שוטרי מרחב דן לדירה נגלה למול עיניהם מראה מחריד: קשישה חבולה שישבה כפותה לכיסא במשך שעות.

האישה הפצועה, שנזקקה לטיפול רפואי בבית החולים, סיפרה לשוטרים כי הותקפה על ידי גבר אלמוני שהציג את עצמו כחשמלאי. לדבריה, היא פתחה לו את הדלת ואז התנפל עליה, קשר אותה, שדד סכום כסף לא ידוע ונמלט מהמקום.

גורם במשטרה: "החקירה - בהילוך גבוה"

מספר ימים קודם לכן הותקפה באופן דומה תושבת אחרת ביישוב - אישה בת 75 המתגוררת לבדה. גבר שטען כי הוא עובד במועצה המקומית דפק על דלת ביתה של הקשישה וביקש להיכנס פנימה. כאשר נעתרה הקשישה להפצרותיו, כפת אותה האיש וברח עם אלפיים שקלים. האישה, שנזקקה אף היא לטיפול רפואי, השתחררה בכוחות עצמה מהכבלים ומיהרה להזעיק למקום עזרה.

בעקבות האירועים האחרונים ביקשו במועצה מהתושבים המבוגרים ביישוב שלא לפתוח את הדלת לזרים ולדווח למשטרה או למוקד העירוני בכל מקרה של חשש. "החקירה נמצאת בהילוך גבוה", אמר גורם במשטרה לחדשות 2 באינטרנט, "ואנחנו מקווים לאתר חשוד במעשים כבר בימים הקרובים".