הילדים שמעו את אבא חונק את אמא

ארבעת ילדיה של תושבת לוד התקשרו לבני משפחתם בעקבות ויכוח אלים בין הוריהם, אך זה היה מאוחר מדי. כוחות משטרה שהגיעו למקום מצאו את גופתה של האישה בת ה-30 כשסימני חניקה על צווארה. הבעל נעצר

שוב מקרה של אלימות קשה בתוך המשפחה מסתיים במוות: אישה בת 30, אם לארבעה ילדים, נמצאה אמש ללא רוח חיים בדירתה בלוד כשעל גופתה סימני אלימות. בעלה נעצר בחשד למעורבות בנושא. ככל הנראה בוצע המעשה על רקע חילול כבוד המשפחה.

בשעות הערב התקשרו הילדים, המבוגר שבהם בן 10, לקרובי משפחתם, לאחר ששמעו צעקות מחדר הוריהם. בני המשפחה הזעיקו את המשטרה וכוחות ההצלה  - אך זה היה כבר מאוחר מדי. צוות מד"א שהגיע לדירה בשכונת הרכבת גילה את האישה כשסימני חניקה על צווארה. מותה נקבע במקום. 

"היא נמצאה מתה במיטתה", סיפרה הפרמדיקית ליטל ברנהרט שהגיעה למקום. "כשהוזעקנו היא הייתה כבר מתה וסימני שריטות היו על צווארה".

במשטרת לוד החלו בחקירת הפרשה ועצרו את בעלה של הקורבן, המוכר מעבירות קודמות. על פי ההערכות הראשוניות בוצע המעשה על רקע חילול כבוד המשפחה.

בשבוע שעבר הוכתה למוות אישה בשנות ה-70 לחייה סמוך לתחנה המרכזית בתל אביב. החשוד במעשה, עובד זר מסודן, שיחזר את האירוע, הודה כי דחף את הקורבן, אך הוסיף כי אינו יכול להיזכר מה אירע אחר כך. "הוא היה שיכור לחלוטין ואינו זוכר את פרטי האירוע", טען סניגורו של החשוד מטעם הסניגוריה הציבורית, עו"ד פאדי חמדאן.