המתלוננת כתבה לחשוד באונס הקבוצתי: "אני אוהבת אותך"

בית המשפט האריך ביומיים את מעצר הנערים החשודים באונס הקבוצתי בצפון ת"א. הערב נחשף כי המתלוננת כתבה ברשת חברתית לאחד המעורבים בפרשה: "אתה החיים שלי. אל תשכח אותי"

"אתה החיים שלי, אני אוהבת אותך" - כך כתבה הנערה שהתלוננה כי נאנסה במשך שלוש שנים לאחד החשודים המרכזיים בפרשה המזעזעת שנחשפה בצפון תל אביב. "אתה הכי חשוב לי בעולם", הוסיפה בפורום החברתי 'שעת השיין'. "אני פה תמיד בשבילך. אל תשכח אותי בחיים שלך".

הערב האריך בית משפט לנוער בתל אביב ביומיים את מעצרם של 12 הנערים החשודים במסכת של התעללויות בצעירה, כיום בת 18, במשך שלוש השנים האחרונות. המשטרה צופה שיתבצעו מעצרים נוספים בפרשה ובמהלך השבוע הקרוב כבר יוגשו כתבי אישום.

"בני נורמטיבי לחלוטין", אמר בביטחון י', אביו של אחד הנערים החשודים בפרשת האונס הקבוצתי. "הסיפור הזה יצא מכל פרופורציות". האב שמתקשה להאמין לטענות החמורות סיפר כי בנו הכיר את המתלוננת רק לפני מספר חודשים, כאשר הגיע לבית הספר, ומתעקש שבין השניים לא היה קשר מיני. "הוא לא קיים איתה שום יחסים בהם הוא חשוד", משוכנע האב. "אנחנו גידלנו אותו בבית מאוד פתוח, הוא היה מספר לי הכול".

עורכי דין המייצגים את החשודים המרכזיים בפרשת האונס הקבוצתי התייצבו אל מול המצלמות על מנת למסור את גרסת הנערים לחשדות נגדם.

עו"ד פאדי חמדאן, המייצג את החשוד המרכזי בפרשה - מי שהיה "בן זוגה" של הנערה ועל פי החשד הביא את יתר הנערים שישתתפו במעשים, הדגיש כי כל מה שנעשה היה בהסכמה. "השניים היו חברים, ויחסי המין אותם קיימה עם חשודים אחרים לא רלבנטים לאישומים".

עו"ד חמדאן חזר מספר פעמים על המשפט: "לא נגזלה מהמתלוננת הזכות להגיד לא". הפרקליט הוסיף כי המתלוננת הייתה אובססיבית כלפי מרשו, והדגיש כי כאשר החליט החשוד לעבור לתיכון אחר בעיר - החליטה המתלוננת לעבור אחריו.

עו"ד אבי עמירם, המייצג את החשוד שבביתו התבצעו עבירות האונס, על פי החשד, אמר כי מרשו הוא תיכוניסט צעיר, ולמרות שמרבית האירועים נעשו בביתו, הוא מכחיש כל קשר לביצוע מעשי אונס. "היא הייתה מתקשרת אליו ומתחננת בפניו להגיע לביתו", סיפר עו"ד חימי. "יחסי המין ביניהם היו בהסכמה מלאה, ולכן לא ברורה לי הכוונה להגיש כתב אישום. אני מקווה שמרשי יחזור במהרה ללימודיו ולהתנהגות החיובית שמאפיינת אותו".

"העדויות שנחשפו - מזעזעות"

הפרשה החמורה נחשפה לאחר חקירה מאומצת שנמשכה זמן ממושך, שהחלה לאחר שבמשטרת תל אביב צפון התקבל מידע מודיעיני בפרשה. שוטרי היחידה המרכזית של משטרת תל אביב ניהלו חקירה סמויה, במהלכה התוודתה הנערה על מסכת של התעללות ותקיפה מינית שעברה במשך השנים. על פי החשד, במשך תקופה ארוכה אילצו הנערים את הנערה לספק להם שירותי מין, כשהם מפעילים כלפיה אלימות קשה, ומתעדים במצלמת וידאו את מעשי הזוועה שביצעו.

מעדותה של הנערה, שלומדת בבית ספר שנחשב יוקרתי בצפון תל אביב, עולה כי היא הכירה נער אחד בן גילה. בין השניים התפתח קשר רומנטי, במסגרתו החליט הנער לנצל אותה מינית. בשלב מסוים הוא אילץ אותה לקיים יחסי מין עם כמה מחבריו, ולאחר מכן גם עם נערים אחרים.

"העדויות שעולות בתיק הזה מחרידות ומזעזעות", סיפר פקד רן אריאלי, ראש צוות החקירה. "ברבים מהמקרים הנערים הפעילו כלפיה אלימות קשה, כגון כיבוי סיגריות וסטירות. בחלק מהמקרים אנסו אותה בני הנוער האחד אחרי השני".