ראשל"צ: גבר נדקר משברי בקבוק ונפצע קשה

תושבים בראשון לציון דיווחו הלילה למשטרה על צעקות ורעשי ניפוץ זכוכיות מתוך דירה בעיר. במקביל התקבל דיווח על אדם שותת דם ברחוב סמוך. כוחות משטרה ומד"א פינו את הפצוע, שנדקר משברי בקבוקים, לבית החולים. בדירה ממנה נשמע הרעש נמצאו 2 גברים ו-2 נשים שנעצרו בחשד למעורבות בדקירה, החשד: ריב שגלש לפסים אלימים

דקירה משברי בקבוק. צילום ארכיון (חדשות 2)

אירוע דקירה בראשון לציון: במהלך הלילה התקבלו במשטרה שיחות מאזרחים שסיפרו על צעקות ורעשים רמים הנשמעים מאחת הדירות בעיר. השכנים שהתקשרו למשטרה אף דיווחו כי מתוך עולים קולות של ניפוץ זכוכיות. 

במקביל, התקבל במשטרה דיווח על אדם המדדה ברחוב בעיר כשהוא שותת דם. שוטרים הוזעקו למקום, איתרו את הפצוע, גילו שהוא נדקר משברי בקבוק ופינו אותו יחד עם צוות מד"א שהוזעק למקום לבית החולים "אסף הרופא" כשהוא ללא הכרה ומצבו מוגדר קשה.

לאחר מכן הגיעו השוטרים גם לדירה ממנה נשמעו הקולות, שם על פי החשד נדקר אותו אדם. ארבעה בני אדם - שני גברים ושתי נשים - החשודים במעורבות במעשה נעצרו, כאשר החשד הוא שבדירה התפתח ריב שגלש לפסים אלימים - ולדקירה.

החשודים נחקרים כעת במשטרה. בהמשך היום יוחלט האם להביא אותם בפני שופט ולבקש להאריך את מעצרם.

בשבת: רצח בדקירה בבית הכנסת

במוצאי שבת האחרונה נדקר למוות רפאל אסאוב בבית הכנסת שבשכונת הדר בחיפה. תושב העיר בן 36 ובנו החורג בן ה-17 נעצרו בחשד למעורבות במעשה, ואדם נוסף נעצר בחשד לתקיפתם של השניים.

המשטרה חושדת כי ככל הנראה הרצח התרחש במהלך ריב שפרץ בין החשוד הבגיר ברצח לבין החשוד בתקיפה. חוקרי המשטרה בודקים אפשרות נוספת לפיה נרצח אסאוב מכיוון שניסה לנהל קשר רומנטי עם אשתו של אחד החשודים ברצח.