נתניה: נער בן 13 חשוד באונס אישה

שוטרי תחנת נתניה חוקרים נער בן 13 החשוד כי תקף מינית הלילה אישה כבת 30 בחדר המדרגות בבניין מגוריה בעיר. עובר אורח ששמע את זעקותיה של האישה לכד את הנער והחזיק אותו עד להגעת השוטרים

החשוד באונס: נער בן 13 (חדשות 2)

לבית המשפט השלום בנתניה יובא במהלך היום נער בן 13 החשוד כי תקף ואנס בלילה אישה בת 30. על פי החשד, תקף הילד את האישה בחדר המדרגות של בניין מגוריה בעיר ואנס אותה. עובר אורח שהגיע למקום לכד את החשוד והזעיק את המשטרה.

סמוך לשעה 2:00 לפנות בוקר התקבל במשטרת נתניה דיווח על אישה הזועקת לעזרה ברחוב סמילנסקי בעיר. שוטרי סיור שהגיעו למקום איתרו אישה כבת 30 כשעליה סימני אלימות, ובסמוך אזרח האוחז בנער כבן 13 ומרתק אותו למקום.

מהחקירה הראשונית עולה כי האישה שבה ממסיבה ובסמוך לביתה נתקלה בנער שביקש ממנה סיגריה. האישה נתנה לנער סיגריה והמשיכה בדרכה, אולם כשהגיעה לחדר המדרגות בבניין מגוריה - לפתע הגיח הנער והתנפל עליה.

על פי החשד, בעודה מנסה להתנגד, הנער נשך אותה בפניה ואז אנס אותה. לבסוף הצליחה להשתחרר ממנו ולזעוק לעזרה לעוברי אורח, לא לפני שהחשוד שבר את הטלפון הסלולרי שברשותה משום שניסתה להזעיק את המשטרה. עובר האורח שהגיע לעזרתה תפס את הנער, הזעיק את המשטרה והחזיק את הנער עד להגעת השוטרים.

האישה פונתה לטיפול רפואי במצב קל. הנער נעצר ויובא, כאמור, לדיון בהארכת מעצרו. חקירת המשטרה נמשכת.