גופת מורה נמצאה ביער ליד בית שמש; נסיבות המקרה נבדקות

מורה מבית ספר דו לאומי באחד הכפרים במשולש נמצאה היום בצהריים בחורשה כשהיא ללא רוח חיים. בשלושת הימים האחרונים ערכה המשטרה חיפושים אחר המורה באזור בית שמש לאחר שהתקבלו דיווחים על העלמותה במהלך טיול של מורים ומורות במקום. "אנחנו עדיין לא מעכלים את מה שקרה", סיפר לחדשות 2 באינטרנט אחד מחבריה שהיו בטיול

גופת המורה נמצאה בחורשה סמוך לבית שמש. אילוסטרציה (חדשות 2)

מורה יהודיה כבת 50 מבית ספר דו לאומי במשולש נמצאה היום בצהריים בחורשה בסמוך לבית שמש כשהיא ללא רוח חיים. ככל הנראה לא מדובר באירוע פלילי. הגופה נמצאה לאחר שבשלושת הימים האחרונים ערכו כוחות משטרה סריקות אחריה.

ביום רביעי האחרון יצאה קבוצה של מורים מבית הספר לטיול באזור בית שמש. במהלך הטיול ניגשה המורה לאחד מעמיתיה, טענה בפניו כי היא לא מרגישה טוב ורוצה להתרחק מעט מהקבוצה ועזבה את המקום. בשלב מסוים שמו לב חבריה המורים כי היא לא חוזרת והחלו לדאוג לה.

לאחר שלא הצליחו לאתר את מיקומה של המורה, הזעיקו המטיילים את המשטרה וזו הקימה חדר פיקוד מיוחד כדי לנסות ולאתרה. היום התקבלו דיווחים על גופת אישה שנמצאה בחורשה סמוך למנזר בית ג'מאל ולאחר בדיקה התברר כי מדובר במורה הנעדרת.

"אנחנו עדיין לא מעכלים את מה שקרה", אמר אחד מחבריה של המורה לחדשות 2 באינטרנט מייד לאחר שנמצאה הגופה. "מאז שהיא נעדרה חיפשנו אחריה. לא היו סימנים שהיא רוצה להתאבד, ולכן אנחנו מקווים שהמשטרה תחקור את המקרה הזה כמו שצריך".

ממשטרת ירושלים נמסר כי סביב צווארה של האישה נמצא חבל כרוך, וככל הנראה לא מדובר באירוע פלילי. גופתה של המורה תשלח למכון המשפטי באבו כביר לצורך ביצוע נתיחה לאחר המוות.