קריית שמונה: חייל הותקף ע"י אלמונים ונשקו נגנב

שני אלמונים עצרו הלילה בסמוך לטרמפיאדה בצומת כ"ח בקריית שמונה, היכו את החייל שעמד בה באמצעות חפץ קהה, חטפו ממנו את נשקו ונמלטו. החייל פונה לבית החולים במצב בינוני. המשטרה מעריכה שהרקע למעשה פלילי

חייל צה"ל נפצע הערב בינוני לאחר שהותקף על ידי שני אלמונים בצומת כ"ח סמוך לקריית שמונה. נשקו של החייל נגנב ממנו, והוא פונה לקבלת טיפול בבית החולים "זיו" בצפת. לאחר מכן הוא פונה לבדיקות בבית החולים רמב"ם בשל חשש לדימום במוח.

האירוע התרחש בסמוך לשעה 20:00 הערב, כאשר החייל, בן 19, עמד בטרמפיאדה שבצומת, כשלפתע עצר לידו רכב חולף ממנו יצאו שני אלמונים, שהיכו אותו באמצעות חפץ כהה, גנבו ממנו את נשקו ונמלטו מהמקום.

כוחות מד"א, משטרה ומג"ב שהוזעקו למקום החלו לטפל בזירת האירוע. החייל הועבר לבית החולים כשהוא סובל מחבלות קלות בראשו. לאחר שקיבל טיפול רפואי מצבו מוגדר קל עד בינוני.

תנ"צ מנחם חבר אמר לחדשות 2 באינטרנט: "סמוך לשעה 20:30 חייל שעמד בדרך לבסיסו הותקף על ידי שני צעירים שהלמו בו במכות וחטפו את נשקו. כל כוחות הביטחון שותפים לחיפושים. על פניו נראה שהכיוון הוא פלילי, אך אנו לוקחים בחשבון גם כיוונים אחרים". המשטרה מנסה לחסום את הכבישים באזור על מנת לאתר את החשודים במעשה.