כדורסלני "ברק" נתניה השתכרו - והכו עובד בפיצרייה

4 שחקני קבוצת הכדורסל מכבי "ברק" נתניה היו מעורבים בתגרה אלימה בפיצרייה ותקפו, כך על פי החשד, עובד במקום – רק משום שסירב לשרת אותם. האירוע תועד במצלמות האבטחה. העובד נפצע והשחקנים נמלטו מהמקום. במועדון הכדורסל טוענים: העובד הוא שקילל ותקף

זה לא רק ספורט: ארבעה שחקני מכבי "ברק" נתניה היו מעורבים בתגרה אלימה בפיצרייה ותקפו, כך על פי החשד, עובד במקום - רק משום שסירב לשרת אותם. האירוע תועד במצלמות האבטחה.

לפני כשלושה חודשים יצאו חברי קבוצת הכדורסל לבלות בפאב מקומי בקיבוץ משמר השרון שבעמק חפר. קצת אחרי השעה 04:00 ירדו ארבעה מהם לפיצרייה בקומה הראשונה של המבנה.

על פי החשד ביקשו הכדורסלנים - טוני ווישהאם, ליאור חכמון, דנילו פינוק שון ויינשטיין מהמוכר לקנות פיצה, אך זה סירב והסביר להם כי המקום נסגר ולכן אין ביכולתו לשרת אותם.

הארבעה, שככל הנראה היו בגילופין, לא ויתרו והחלו להתעמת עם העובד ולקלל אותו. במהרה גלש הוויכוח המילולי לפסים אלימים. כפי שרואים בתמונות, ניגשו השחקנים אל מאחורי הדלפק ותקפו את המוכר. הם חבטו בו, הכו אותו ללא רחמים ופצעו אותו.

למזלו של המוכר, עובדים נוספים במקום הצליחו להפריד בין הנצים. לאחר התקיפה נמלטו הכדורסלנים. בעל הפיצרייה והעובד הגישו תלונה במשטרת נתניה וזו החלה בחקירת האירוע.

מכבי "ברק" נתניה: העובד הוא שתקף

מדוברות מועדון מכבי "ברק" נתניה נמסר: "לצערנו הרב, הקלטת נערכה והיא חלקית בלבד. מדובר באירוע שהחל מחוץ לפיצרייה ובה בן מיעוטים שהעליב קשות את פינוק, הפנה כלפיו הערות גזעניות ותקף אותו פיזית עם מקל. בצילום שלכם רואים אך ורק את סוף האירוע שהתרחש בתוך הפיצרייה".

עוד הוסיף דובר המועדון, שלומי יהודה כי "פינוק אף הגיש בתלונה נגדית במשטרה כנגד אותו עובד. היום התקיימה פגישה בין עורך הדין של אותו עובד לבין נציגי המועדון, ומכיוון שהדרישות הכספיות עבור ביטול התלונה היו מוגזמות מאוד הפגישה לא עלתה יפה".