חשד: אברך נעל בת 11 במחסן וביצע בה מעשים מגונים

משטרת מרחב איילון חוקרת את החשד כי אברך בן 20 מבת ים ביצע בילדה בת 11 מעשים מגונים. על פי החשד, פיתה הגבר את הילדה, הוביל אותה למחסן - שם נעל אותה והחל לגעת בה. מעצרו של החשוד הוארך עד תום ההליכים

הוביל אותה למחסן ונעל את הדלת. אילוסטרציה (חדשות 2)

תושב בת-ים בן 20 נעצר היום בחשד שכלא ילדה בת 11 וביצע בה מעשים מגונים. בית משפט השלום בראשון לציון האריך את מעצרו של החשוד, אברך מחסידות באבוב, עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.

לפני מספר ימים הגיעה אמה של הילדה למשטרת מרחב איילון והתלוננה כי אדם בשנות ה-20 לחייו פגש את בתה ברחוב, וביקש ממנה לבוא איתו לדירתו בתואנה שהוא צריך למסור דבר מה למשפחתה.

הילדה התמימה לא חשדה בדבר והלכה עם האלמוני. על פי החשד, הוביל הגבר את הילדה לתוך מחסן בבניין מגורים, שם נעל את הדלת והחל לגעת בה ולבצע בה מעשים מגונים. לאחר התקיפה סיפרה הילדה על האירוע לאמה וזו התלוננה למשטרה. החשוד נעצר וקשר עצמו פרשה.

בתחילת השבוע: חשד לאונס בת 13 בירושלים

שלשום נחשף חדשד לאונס מזעזע בשכונת גילה שבירושלים. שני ילדים בני 14 חשודים באונס באיומי סכין של ילדה בת 13 וחצי בלבד - כולם תלמידי כיתה ח' בבית הספר.

על פי ממצאי החקירה, שני הנערים החשודים גייסו לעזרתם מבוגר שהסיע אותם סמוך לבית שבו שהתה הילדה. השלושה ירדו אל הספסל בחצר. אחד החשודים ביקש מבת ה-14 לקיים איתו יחסי מין, אבל היא סירבה בתוקף. על פי החשד, בעוד אחד הנערים אוחד בידיה של הילדה ומאיים עליה, חברו אנס אותה באכזריות.