מגידו: בת 64 הותקפה מינית באכזריות בשעה שצעדה בטיילת

תקיפה מינית אכזרית לאור יום: תושבת הצפון בת 64, הותקפה מינית על ידי אלמוני בטיילת המרכזית של אחד היישובים באזור. התוקף, ככל הנראה בן מיעוטים מהאזור, השליך אותה לשיחים, היכה אותה וניסה לבצע בה מעשים מגונים במשך כ-20 דקות. המשטרה מבקשת את עזרת הציבור בנסיונותיה לאתר את החשוד

תקיפה אכזרית לאור יום. אילוסטרציה (חדשות 2)

אישה בת 64 שצעדה לפני שבוע בשעות הצהריים בטיילת המרכזית של אחד היישובים במועצה האזורית מגידו הותקפה מינית באכזריות על ידי אלמוני שארב לה במקום. החשוד במעשה טרם נעצר והמשטרה מבקשת את עזרת הציבור בנסיונותיה לאתרו.

על אף שהאירוע התרחש לאור יום, אף אחד מהעוברים במקום לא הבחין במעשה. מחקירת האירוע עולה כי האלמוני, ככל הנראה בן מיעוטים מהאזור, עקב אחרי האישה בשעה שצעדה במקום. כאשר הגיעה האישה לקטע מבודד יחסית בטיילת - הוא זינק עליה, השליך אותה לשיחים והחל להכות אותה.

בשלב מסוים הפשיט האלמוני את האישה וניסה לאנוס אותה. לאחר שניסיונו לא צלח, ביצע בה האלמוני מעשים מגונים במשך דקות ארוכות, תוך כדי שהוא מאיים עליה שוב ושוב שלא תתנגד. האישה ההמומה לא הצליחה לדבריה להתנגד לו ורק לאחר כעשרים דקות בערך של התעללות, השאיר אותה האלמוני מוכה ועירומה בשיחים ונמלט מהמקום.

"נשארתי עם בגדים קרועים בשיחים והתביישתי לצאת"

"לא ידעתי מה לעשות. נשארתי עם בגדים קרועים בשיחים והתביישתי לצאת החוצה, אז חיכיתי ככה עוד שעה עד שראיתי חייל שיורד מטרמפ", סיפרה האישה לאחד מאנשי הביטחון באזור מגוריה. "התחלתי לצעוק לו מכיוון השיחים שיעזור לי".

החייל ששמע את צעקותיה של האישה התקרב לעברה על מנת לעזור לה, אך זו ביקשה שלא יתקרב, כדי שלא יראה אותה במערומיה - ורק יזעיק את בעלה למקום. בהמשך הגישה האישה תלונה במשטרת עפולה על התקיפה המינית שעברה, אך כאמור, טרם נעצרו חשודים בפרשה.

האישה שהותקפה הובאה אתמול למשטרת טבריה, שם תיארה באזני החוקרים את הצעיר שתקף אותה. בעקבות התיאור בנתה המשטרה את קלסתרונו של החשוד, צעיר בשנות ה-20 לחייו, תושב אזור הצפון.

במועצה האזורית מגידו חושדים כי מדובר בתוקף סדרתי ולכן הוציאו הנחיות חדשות לכל אותן נערות ונשים שצועדות באותה טיילת ובכבישים הפנימיים בתוך היישוב. במסגרת ההוראות התבקשו הנשים לא לצעוד בקטעי כביש חשוכים ולצעוד רק בשלשות או בזוגות.