דיזנגוף סנטר: 2 נשים ריססו את המאבטח בגז

אם ובתה שניסו להיכנס היום לדיזנגוף סנטר בתל אביב עוכבו על ידי המאבטח בכניסה. זה כנראה לא מצא חן בעיני שתי הנשים, ששלפו גז מדמיע מהתיק, ריססו את המאבטח - וצעדו להן בשלווה פנימה בעוד הוא מנגב את הדמעות. מנכ"ל דיזנגוף סנטר: "הגשנו תלונה במשטרה, זו התנהגות בריונית שאין לה מקום בחברה". צפו בתיעוד האירוע

מה קורה אם המאבטח בכניסה לדיזנגוף סנטר בת"א בודק את התיק במשך דקות ארוכות ומעכב את התור? סרטון יוצא דופן שעלה לאתר "FLIX" מתעד אם ובתה שרצו להיכנס היום למקום, איבדו כנראה את הסבלנות - והחליטו לנקום במאבטח.

השתיים הגיעו היום לאחת הכניסות לדיזנגוף סנטר, והמתינו לבדיקת המאבטח. זה מצידו התעכב בבדיקת התיקים, עד שלאם ולבתה נמאס. הן שלפו ספריי גז מדמיע מהתיק וריססו את המאבטח בפניו. בעוד המאבטח דומע ולא מתפקד, צעדו להן האם והבת לתוך המתחם בשלווה, כאילו לא אירע דבר.

אזרחים המומים שנכחו במקום צילמו את האירוע המביך כמעט במלואו. חלקם אף רדפו אחרי השתיים ועיכבו אותן עד להגעת מאבטח נוסף, שלקח אותן לבדיקה. המאבטח שרוסס בגז קיבל טיפול רפואי במקום ולא נזקק לאשפוז בבית החולים.

"אף אחד לא חשב על לעצור אותן"

קובי "צ'ינו" נעים, מי שבדרך כלל עסוק בלצלם סלבס לסרטוני פפראצי משעשעים, נקלע היום לסנטר והוא זה שצילם את התיעוד שלפניכם. "ראיתי הכל מול העיניים ומיד התחלתי לצלם", הוא מספר. "רצתי אחריהן כי אף אחד לא חשב על לעצור אותן עד שצעקתי 'עצרו משטרה'. עיכבתי אותן עד שהגיע מאבטח אחר".

מנכ"ל דיזנגוף סנטר זועם על האירוע. "הגשנו תלונה במשטרה", אומר המנכ"ל איתן גולדמן בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט. "מדובר בהתנהגות בריונית מחפירה שאין לה מקום בחברה, ואני מקווה שהמשטרה תדע לטפל בנשים האלו".