נחשפה רשת שזייפה ומכרה ויאגרה

לקוחות חסרי אונות - עכשיו גם חסרי אונים. לא פחות מ-12 חשודים נעצרו בחשד לזיוף כדורי ויאגרה. רשת הכוללת מפעל אריזה, משרד פרסום וזרוע הפצה נחשפה אחרי שהונתה אלפי אזרחים ישראליים ומכרה להם כדורי אין אונות מזויפים. על פי טענת המשטרה הכדורים היו עלולים אפילו לגרום למוות

כדורים מזוייפים ומסוכנים (חדשות 2)

שוטרים ביחידה הארצית למאבק בפשיעה הכלכלית עצרו 12 חשודים ועיכבו 23 נוספים בחשד להפצת כדורי אין אונות מזויפים. בין העצורים, גם בעלי חברת פרסום מתל אביב, שסייעו לביצוע העבירה בעצם פרסום הכדורים בעיתונים.

לאחר חקירה סמויה וממושכת שעסקה בהפצה ובפרסום של הכדורים המזויפים, נחשף במושב במרכז הארץ בית אריזה לכדורי אין אונות ונתפסו אלפי כדורים בבתים, משרדים ובתי עסק במרכז הארץ.

על פי החשד המעורבים בפרשה הונו עשרות אלפי לקוחות אשר רכשו את הכדורים ללא מרשם וצרכו תרופות מזויפות אשר בנקל יכלו לסכן את חייהם. החקירה נגד חברת הפרסום ומפיצי התרופות כוללת, בנוסף, חשדות לעבירות הלבנת הון בהיקפים גדולים, וכן עבירות מס הנחקרות על ידי חוקרי רשות המסים.

העצורים החשודים בשורה של עבירות, כמו שימוש שלא כדין בסימני, מסירת תרופות ללא מרשם, מעשה פזיזות ורשלנות, זיוף, מרמה ועבירות על חוק מע"מ ופקודת מס הכנסה, יובאו היום להארכת מעצר בבית משפט השלום בתל אביב.