מנהלת סניף בנק בצפון חשודה שגנבה כספי לקוחות

חשד למעילה בכספי לקוחות בנק לאומי: הנהלת בנק לאומי הגישה תלונה נגד מנהלת סניף בנק בצפון הארץ בחשד ש"העלימה" 147 אלף שקלים מחשבונות לקוחות הבנק. חקירה פנימית הובילה לחשיפת החשדות נגד המנהלת, שהחזירה עד כה 100 אלף שקלים. הנהלת בנק לאומי: חשבונות הלקוחות לא ייפגעו

החשודה: אורית קדוש (ארכיון) (חדשות 2)

מספר לקוחות של בנק לאומי מצפון הארץ נפלו קורבן לגניבה של עשרות אלפי שקלים, אלא שהפעם לא מדובר בשודד רעול פנים ששדד את קופת הסניף באיומי אקדח. על פי החשד מנהלת הסניף היא החשודה העיקרית בגניבה.

לפני מספר ימים פנתה הנהלת בנק לאומי למשטרה והגישה תלונה נגד אורית קדוש, מנהלת סניף הנבק ברמת ישי בחשד למעילה בכספי לקוחות הבנק. קדוש חשודה שהעבירה כספים מחשבונם של לקוחות בודדים, בסכום מצטבר של 147 אלף שקלים.

חשודה ש"העלימה" 147 אלף שקלים (חדשות 2)
לדברי הנהלת הבנק, המקרה התגלה על ידי הבנק עצמו, ולאחר שנבדק ונחקר על ידי מערך הביקורת הפנימית, הוגשה כאמור התלונה למשטרה. בעקבות החשדות המנהלת התפטרה מעבודתה.

מהנהלת הבנק נמסר שהמעילה התבצעה במספר חשבונות בודדים, אולם לאחר בירור שנערך עמה היא החזירה כ-100 אלף שקלים לקופת הבנק. לדברי הנהלת הבנק הלקוחות קיבלו הודעה מהבנק וחשבונם לא נפגע בעקבות המקרה.